Ledger Nano X Üretimin’de Sorun Çıktı

Ledger Nano X ürünlerinde son anda ortaya çıkan beklenmedik sorunlar nedeniyle ürünleri ön sipariş geçen kullanıcılarına bu hafta gönderim yapamayacaklarını bildirdi. Ledger,”ürünümüzü en kısa sürede sev etmek için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı, ancak bugün itibariyle en az bir ay veya biraz daha fazla ertelemek durumundayız” dedi.

Ledger, kullanıcılarını en kaliteli şekilde ürün sunmayı garanti ediyor ve Nano X cihazı için binlerce sipariş aldığını söylediler kullanıcılarına verdikleri destekler için teşekkür ettiler.

Neden Bir Gecikme Yaşanıyor?

Bu hafta, Nano X ürünleri üretip ön sipariş veren kullanıcılarına teslimat yapmak istiyordu. Fakat ürünler için gelen ham madde parçalarını kaliteli bulmayarak geri iade etmek zorunda kaldı. Bu durum da bütün planları alt üst ettiğini ve ürün teslimatını erteleme sürecine mecburen giriş yaptıklarını bildirdiler.

Ledger, ön sipariş geçen kullanıcılarına bu gecikmeyi yaşandığı için Ledger Nano S cihazını ürün teslimatlarında hediye olarak göndereceğini bildirdi.

Ledger Nedir?

Ledger, kripto para birimlerinizi (Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve daha fazla) fiziksel olarak USB şeklinde güvende tutmanıza olanak sağlayan bir teknolojik üründür.

Görsel ve Haber Kaynak: Ledger

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.