Sponsorlu İçerik
Şubat 7, 2024

Kurucu Ortağın Cüzdanından 100 Milyon Dolarlık XRP (XRP) Taşındı, Solana (SOL) Yükseliş Belirtileri Gösterirken Meme Moguls (MGLS) Başarılı Olabilecek mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto endüstrisinde dalgalar yaratan bir rapor, 100 milyon dolar değerinde XRP (XRP) çalınmasının fiyatlarda düşüşün devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Öte yandan, Solana fiyat değerindeki düşüşe rağmen hafif bir boğa yeniden canlanma işaretleri gösteriyor. Yeni bir proje olan geleceği belirsiz Meme Moguls (MGLS), geleceği başarılı olacak mı olmayacak mı merak ediliyor.

Meme Moguls (MGLS) Kabul Edilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre ön satışı boyunca geleceği belirsiz olan Meme Moguls (MGLS) tokeninin gösterdiği artan potansiyel, Uniswap ve diğer borsalarda listeleme onayı alabilirse, yükselme ihtimali olabilir. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski bulunuyor.

Proje aktarılana göre 3.700’den fazla kişi tokeni satın aldı ve her gün daha fazla kişi katıldığı söyleniyor. Hem XRP hem de Solana token sahipleri, analistlerin 28 Şubat’taki ön satışın sona ermesinden önce Meme Moguls projesi ve ekibi hakkında bilgi araştırıyor. Proje başarılı olup olmayacağı bilinmiyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Bağlam olarak, MGLS, bir ERC20 tokeni, Meme Moguls’un yerel yardımcı tokenidir. Platform, gerçek hayat piyasa verileriyle borsa tarzı bir ortamda meme varlıklarının ticaretinin yapılabileceği bir Play-to-Earn (P2E) oyun ekosistemi oluşturmak istediği iddia ediliyor, kesin değildir başarısız olabilir.

MGLS tokeni geleceği merak ediliyor, ve sadece 0.0036 dolar fiyat noktasında satıldığı aktarılıyor, 2024’te ayakta kalabilecek mi ve ekibi sadık kalabilecek mi merak ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir.

XRP (XRP) Kurucu Ortağının Cüzdanından Çalınan 100 Milyon Dolar Değerindeki XRP, Fiyata etki eder mi?

Son zamanlarda XRP (XRP) kurucu ortağı Chris Larson’ın kişisel cüzdanına yönelik bir hacking girişimi gerçekleştirildi. Hacking girişimi, 100 milyon dolar değerindeki XRP tokenlerinin cüzdanından çeşitli borsalardaki diğer kripto adreslerine taşınmasıyla sonuçlandı. Sonuç olarak, XRP fiyatı, zaten son bir ay içinde %20’lik bir ayı trendinde olmasının ardından daha da düştü.

Bu gelişmeye yanıt olarak, Chris Larson, XRP sahiplerine portföylerinin güvende olduğunu, ihlalin sadece kişisel cüzdanında gerçekleştiğini, daha önceki raporların aksine, Twitter üzerinden güvence verdi.

Solana (SOL), Yılın Tüm Zamanlarının Fiyat Zirvesinden Düşüşün Ardından Yeniden Canlanıyor

Aralık ayının sonuna doğru, Solana (SOL) yılın tüm zamanların fiyat zirvesine 113 dolarla ulaştı. Ancak, Solana’nın fiyatı CoinMarketCap’ten alınan verilere göre 100 dolar işaretinin altına düşerek düşüşe geçti. Solana’nın ayı trendi Ocak ortasında devam ederken, token şimdi son haftada %7 kazanç elde ederek fiyat canlanması yaşıyor.

Bu arada, Solana işlem hacmi büyüme ve düşüş arasında dalgalanmaya devam ediyor, bu da önümüzdeki haftalarda belirsiz bir fiyat dönüşüne işaret edebilir. Yine de, analistler Solana’nın uzun vadeli kar için satın alınacak ve HODL yapılabileceği iddia ediliyor

Meme Moguls tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?