Kriptoların Gümüşü “Litecoin” (LTC) 24 Saatte %24 Sıçradı! Litecoin Alınmalı Mı?

Bitcoin’in 20k hedefine ulaşmasıyla birlikte, Litecoin’in kendi 100 dolar hedefine de ulaşıldı. Kripto para birimlerinin çoğunun önemli haberlerden etkilendiğini görünce bu da şaşırtıcı gelmiyor. Yaşanan bu aşırı dalgalanmalar, kripto para piyasası için bir dönüm noktasıdır diyebiliriz.Rk

Peki, portföyünüzün bir parçası olarak Litecoin sahibi olmalı mısınız?

Litecoin Fiyatı %24 Yükseldi

Kripto para birimlerinin gümüşü olarak kabul edilen Litecoin (LTC)’in Bitcoin’in daha yüksek seviyelere doğru olan yolunu takip etmesi şaşırtıcı değil. Son 24 saatte Litecoin’in fiyatı 82 dolar’dan 106 dolar’a yükselerek yüzde 24’lük bir artış gösterdi.

Bu, Litecoin için büyük bir başarı olarak öne çıkıyor, çünkü 80 dolar direnç fiyatını başarılı bir şekilde kırdı ve sahte çıkış korkusu da ortadan kalkmış oldu.

Ancak, baktığımız zaman LTC 2017’de 370 ABD doları civarında olan önceki tüm zamanların en yüksek fiyatının yarısına bile ulaşmış değil. Bitcoin’in aksine Litecoin, fiyat hedefinden hala çok uzakta. Aslında Litecoin’i, “ATH’ye giden yol” diye 3 fiyat hedefi ile ayırabiliriz: 140 dolar, 220 dolar ve 310 dolar şeklinde.

Bugün Litecoin’e yatırım yapmak, fiyatlar başarıyla 3.hedefe ulaşırsa uzun vadede yatırımlarınızı 3 katına çıkarabilir. İşlerin ters gitmesi ihtimaline karşı da, 70 ABD doları tutarında uygun bir zarar durdurma fiyatı uygulanmalıdır.

Kripto para birimi alanında, yüksek kazanç ve kayıp yüzdeleri çok normaldir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.