Mart 21, 2022

Kripto Trader’ı, Bu Ethereum Rakiplerinden Umutlu: “Kazanan Gibi Görünüyor”

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı, Ethereum’a meydan okuyan Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) konusunda iyimser olduğunu açıkladı.

Popüler trader Cantering Clark, 117.000 Twitter takipçisine AVAX’ın rallisine devam etmeden önce hafifçe geri çekildiğini söyledi.

“AVAX açıkça bir kazanan gibi görünüyor. 84-86 dolar arasında bir LVN (düşük hacimli düğüm) dolgusu eklemek için olası kısa vadeli kurulum veya konum.

ETH’nin daha büyük baskısından önce doldurulma işlemi yapmasına benzer.”

Avalanche şu anda, yedi günün en düşük seviyesi olan 69.7 dolardan yaklaşık %30 artışla 89.09 dolar seviyesinde yer alıyor.

Sırada, Cantering Clark’ın 100 dolara yükselmeye hazırlandığını söylediği akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) var.

“SOL burada gerçekten iyi görünüyor, 100 dolara hareket yolunda görünüyor. Bu ayın VA (değer alanı) aralığında kırılma ve geçen ayın POC’sinin (kontrol noktası) üzerinde kalma.

Temel iyi görünüyor.”

Solana’nın şu anda değeri geçen güne kıyasla yaklaşık %1 düşüşle 89 dolarda yer alıyor.

AVAX ve SOL’a ek olarak, Cantering Clark, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) konusunda da iyimser. Kripto trader’ına göre, Ethereum ayıları tükenme belirtileri gösteriyor.

“BTC üzerindeki ETH gücü oldukça açık. […] Dünün düşük hacimli düğümü (LVN) doldu ve şimdi daha yükseğe çıkıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde gideceği yer Namek.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.