Kripto Stratejistine Göre Bitcoin’i Büyük Bir Hareket Bekliyor – İşte Yön Tahmini

0
Kripto Stratejistine Göre Bitcoin'i Büyük Bir Hareket Bekliyor – İşte Yön Tahmini

Yakından takip edilen bir analist, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı Bitcoin’in (BTC) 30.000 dolarlık önemli bir psikolojik destek alanını aştığını düşünerek büyük bir hamle yapmaya hazır olduğuna inanıyor.

Yeni bir strateji oturumunda DonAlt, kripto piyasalarındaki korku ve paniğin, Bitcoin’de ani büyük bir düşüşü ateşleyebileceğini veya 58.000 dolara kadar bir ralli başlatabileceğini söyledi.

“Önümüzdeki ay ya da iki üç ay içinde, ya herkesin istediği ani düşüş hareketini göreceğiz ya da BTC’nin aralığa yaklaştığını göreceğiz ve aslında tekrar aralığa geri dönmeye başlayacağız…” 

Bitcoin grafiği

Analistin paylaştığı grafiğe göre BTC için hali hazırda iki senaryo var. Analiste göre lider kripto ya 14.000 dolar desteğine ulaşarak bir ralliye imza atacak ya da bu seviyelerden bir ralli oluşturacak.

Bununla birlikte kripto analistine göre, Bitcoin’in mevcut piyasa yapısı dibe ulaşıldığını gösteriyor. Ancak, analist BTC’nin borsa ile güçlü korelasyonuna karşı temkinli davranmaya devam ediyor.

“Bunun trendin sonu olma ihtimali yüksek. Bence yükselme şansımız fazla. Ama dediğim gibi, eğer bu sadece kripto paralarla ilgili olsaydı, diğer varlıklarla bu kadar ilişkili olmasaydık, bunun dip olduğuna dair büyük, büyük bir bahse girerdim…

Bitcoin’e bakıyorum ve ‘Muhtemelen dibe yakın’ diyorum. Ve sonra S&P’ye bakıyorum… S&P silinebilir, [BTC] 14.000 dolara iner.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın