Nisan 12, 2022

Kripto Stratejisti Açıkladı: Bu Altcoin Ralli İçin Hazır!

Popüler kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, bir Ethereum (ETH) rakibinin fiyat artışı yaşayabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe, 582.000 Twitter takipçisine Near Protocol’ün (NEAR) bir destek seviyesi bulduktan sonra “büyük bir koşuya hazır” olduğunu söyledi.

“NEAR muhtemelen büyük bir koşuya hazır, tıpkı tüm pazarın göründüğü gibi, ancak hareket etmeye devam edebilmemiz için önce kendimize bir destek seviyesi bulmamız gerekiyor.”

NEAR, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformu olan NEAR Protokolünün yerel token’ıdır.

near analiz

Van de Poppe, 14 dolarlık aralığın varlık için iyi bir “dipten satın al” fırsatı olabileceğini belirtiyor.

Piyasa değerine göre 18. sıradaki kripto varlığı olan NEAR, yazı yazılırken son 24 saatte %7.49 artışla 16.60 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto analisti ayrıca son fiyat düşüşüne rağmen Ethereum’un iyi göründüğünü düşünüyor.

“Ethereum da daha iyi görünüyor. Haftalık kapanışa yaklaştığı için hala şüpheli bir hareket, ancak biraz daha iyi şekillenmeye başlıyor.”

eth analiz

Van de Poppe, Ethereum’un “önemli direncinin” 3.600 dolar civarında olduğunu söylüyor. Ethereum, yazı yazarken son 24 saatte yaklaşık %0.24 düşüşle 3.027 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejisti ayrıca Ethereum ölçeklendirme çözümü Skale’yi (SKL) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre, SKL hızla 0.16 ile 0.18 dolar arasında önemli bir destek seviyesine yaklaşıyor.

“Bu oraya yaklaşıyor: SKL.”

skl analiz

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.