Kripto Paraları Destekleyen SIM Kart

0

Telx Technologies İlk Kripto Kolaylaştıran SIM Kartını Piyasaya Sürüyor

Kripto para ve telekomünikasyon şirketi Telx Technologies, SMS yoluyla işlem yapabilen ilk kripto SIM kart cüzdanını piyasaya çıkardığını duyurdu.

Kart, kullanıcılarının özel kripto telefon numaralarıyla SMS yoluyla kripto para birimleri göndermelerine izin veriyor. Özellikle, bu işlemler bir akıllı telefon veya aktif bir İnternet bağlantısı gerektirmiyor. Öte yandan, sistem aynı zamanda bir kullanıcının kripto cüzdanı üzerinde kontrol sağlayamıyor.

Cüzdan üzerinde doğrudan kontrol sahibi olmamanın önemli dezavantajları vardır. Daha doğrusu, varlıklarını üçüncü bir tarafça yönetilen bir cüzdanın içine koymak, birçok kripto tutkununa göre, söz konusu teknolojinin güvencesiz, merkezi olmayan ve birbirinden uzaklaşmış doğasını terk ediyor.

Bununla birlikte, özel anahtarlarınızın üçüncü bir tarafça yönetilmesi çoğu zaman daha yüksek bir kullanım kolaylığı sağlar. Telx ayrıca açıklamasında bunu belirtti:

“Telx’te hedefimiz, dijital para birimini işlemeyi olabildiğince kolay ve erişilebilir hale getirmektir. Bu, teknik ve teknik olmayan kişilerin benimseyebileceği çözümler üretmek anlamına gelir. Ödemeler ve mesajlaşma arasında muazzam bir sinerji olduğuna inanıyoruz. ”

Kripto SIM kart 180’den fazla ülkede mevcut, sınırsız SMS mesajlaşmasına izin veriyor ve Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), DASH, Zcash (ZEC) ve Bitcoin Cash (BCH) destekliyor.

Son olarak, şirket SIM takma ve telefon numaralarının taşınmasını önleme, yalnızca uygun SIM karttan kaynaklanan işlemleri kabul etme, cüzdanı özel bir PIN numarası ile koruma ve hırsızlık veya kayıp durumunda yedek anahtarlar sağlama sözünü veriyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın