Kripto Paralara Akıllı Sistem

Voyager’ın Son Güncellemesi Doğrudan Kripto Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini İçeriyor

Perakende ve kurumsal yatırımcılara ticari çözümler sunan bir kripto komisyonculuğu firması olan Voyager (TSXV: VYGR), bu hafta Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için para yatırma ve çekme olanağı sağladığını duyurdu. Voyager, kripto varlıklarının pazara alım satımı için daha iyi, daha şeffaf ve düşük maliyetli bir alternatif getirmek üzere ekip oluşturmuş Wall Street ve Silikon Vadisi girişimciler tarafından kurulmuş bir kripto varlık komisyoncusudur.

Yeni işlevsellik ile Voyager, uygulaması için artan sayıda özelliğe güvenli depolama eklemiştir. Uygulamada şu anda Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classic (ETC) dahil olmak üzere bir dizi altcoin alım satımı desteklenmektedir. 

Para yatırma ve çekme işlemleri şu anda yalnızca Bitcoin ve Ethereum için geçerlidir, ancak ekip aktif olarak mevcut tüm varlıklar üzerinde uygulamak için çalıştıklarını açıkladı.

Bu başlangıç, ​​kripto platformu için doğru yönde atılan başka bir büyük adımdır. Yatırımcılar için paylaşılan son yazıda, Voyager çok sayıda kilit noktadan bahsetti. 

Kripto pazarındaki uygulamalar, yatırımcıların işini kolaylaştırmak adına birbiriyle yarışıyor diyebiliriz. Voyager’in son hizmeti kullanıcıları için büyük yarar sağlayacak gibi görünüyor. 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.