Kripto Para Piyasasında Son Durum

0
512

Birçok kripto para birimi çift haneli rakamlarla yükseldi ve birkaç tanesiyse büyük kazançlar sağladı. Bu birkaç madeni paradan biri olan Bitcoin SV %100’den fazla arttı. Bir diğer para birimi Bitcoin Cash ise %22 arttı.

CoinMarketCap.com’un ilk 20 para birimi içerisindeki diğer büyük kazananlar ise EOS (%21 artış), Dash (%23 artış), Litecoin (%16 artış) ve Ethereum (%14 artış).

Güçlü fiyat artışlarının geri dönüşü kripto para piyasasında kutlandı. İlk üst düzey sıçrama, kripto paraların popüler olmaya başladığı 2017 yılında gerçekleşti. Yeni tanıtılan kripto paralar, günler hatta saatler içinde yüzde binlerle ifade edilen oranlarda sıçradı. O zaman bu tür kripto para birimlerine milyarlarca dolar yatırım yapıldı.

Ancak bu devasa fiyat artışları kalıcı olmadı. Birçok kripto para birimi sonunda %80, %90’ın üzerinde düştü. Onları satın alan bazı kripto para yatırımcıları vazgeçip sattı. Ancak diğerleri ısrarcı, beklenen büyük sıçrama sonunda geri gelecekti.

Tabii ki, bir günde elde edilen kazançlar çok fazla kalıcı olmaz. Bu nedenle, kripto para fiyatları tekrar düşebilir. Ancak son günlerdeki artış, kripto para birimlerinin birçok şüphecinin inandığı kadar ölü balık olmadığını gösteriyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın