Kripto Para Piyasasında Durgunluk Hakim

Geçtiğimiz hafta kripto para dünyasında birkaç değişim oldu, dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase’de XRP (ripple) listelendi. Ayrıca Tron ekibinin çeşitli projelerindeki gelişmeleri gördük.

Ancak bu türlü çeşitli gelişmelere rağmen, piyasalarda beklenilen bir haraketlilik yaşanmadı. Bu gelişmelerin borsaların olumlu haraketleniceği ve büyük bir yükselişe geçiceğini bekliyorduk. Ancak bu durum olmadı ve fiyatlarda değişimler beklenilen değişimler olmadı.

Eskiden, popüler borsalarda bir kripto paranın listelenmesi duyurusundan hemen sonra günlerce eklenen kripto paranın değerlerinde yükseliş görülmekteydi. Fakat XRP eklendikten birkaç gün sonra, mumlarında kırmızı kapanışlar başladı ve şuanki konumu duyurudan önceki pozisyonundaki gibidir. Bu durum bazı analistleri şaşırtmadı.

Kripto-kripto teknolojisi platformu Amulet’in genel müdürü Maroune Garcon’a göre, bu olaylardan baya bir şaşkın. Devam eden ayı piyasası sürecinde, gelişmelerin piyasalarda herhangi bir harekete tepki vermediğini belirtti. ona göre şu anda en iyi haberler borsalara eklenen kripto para ile ilgili duyurular olmaktadır.

“Piyasada’ki çoğu kripto para %1 ile %5 arasında değer kaybetmektedir.” dedi.

Piyasa düzeninde büyük bir değişim olduğu artık gelen haberler ile piyasalarda geçmişteki gibi büyük bir haraketlenme olmadığını dile getirdi.

Kaynak: zycrypto

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.