Kripto Para Piyasası Son Durum: Bitcoin Piyasadan Ayrılıyor Mu?

Bitcoin, altcoinler aşağı doğru hareket ederken kazancını koruyor. Bitcoin’in bu ters hareketi devam edebilir.

Kripto para piyasası Salı günü güçlü bir yükselmenin ardından durdu. Tüm büyük altcoinler daha önceki kazanımları tersine çevirirken, Bitcoin yer tutmayı başardı. Sirkülasyondaki tüm dijital varlıkların toplam değeri Salı günü 185 milyar dolardan 181 milyar dolara düştü. Ortalama günlük işlem hacmi 52 milyar dolar’da kaldı.

Popüler 3 Koinin Fiyatına Genel Bakış:

Bitcoin (BTC) el değiştirerek 5.550 $ civarında dolanıyor, bu da çarşamba günü bu zamana göre %3 daha yüksek olduğunu gösteriyor. Kısa vadeli eğilim artışa geçerken, Bitcoin çok fazla satın alındı. Bu, aşağı doğru bir hareketinin mümkün olduğu anlamına geliyor.

Ethereum (ETH), epik bir yükselme ile Salı günü 177.67 dolara çıkarak ardından 168.80 dolara düştü. ETH, kısa vadeli yükseliş eğiliminde hareket ederek 166.93 dolar ile gün içinde düzelmeyi başardı. İkinci en büyük koinlerden biri olan ETH, salı günü bu zamana göre %1.6 düştü ve genel yükselişde %5’e yakın düşüş yaşadı.

Ripple’ın XRP‘si, Salı gününden bu yana %1.4 düşüşle 0.3200 dolar civarında geziyor, bu da salı günü bu zamana göre %1.4 düşüş yaşadığını gösteriyor. Kripto para, günün başlangıcından beri dar bir aralıkta kaldı.

Pazarı değiştiren büyük kripto paralar:

Cardano (ADA), günlük şekilde %7’den fazla kayba uğramasıyla pazar liderliğinden bir yabancıya dönüştü. Kripto para 0.0736 dolardan el değiştiriyor. Cardano, şu anda global kripto para derecelendirmesinde 10.sırada yer alıyor.

Binance Coin, en kötü performans gösteren ikinci kripto para birimidir. Kripto para, Ethereum protokolünden Binance Chain‘e başarılı geçişine rağmen son 24 saatte neredeyse %7’lik bir değer kaybı yaşadı.

IOTA’da büyük kaybedenlerden. Kripto para, Salı günü bu zamana göre %6 düşüşle 0.2922 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.