Kripto Para Piyasası Son Durum: Bitcoin Piyasadan Ayrılıyor Mu?

0
364

Bitcoin, altcoinler aşağı doğru hareket ederken kazancını koruyor. Bitcoin’in bu ters hareketi devam edebilir.

Kripto para piyasası Salı günü güçlü bir yükselmenin ardından durdu. Tüm büyük altcoinler daha önceki kazanımları tersine çevirirken, Bitcoin yer tutmayı başardı. Sirkülasyondaki tüm dijital varlıkların toplam değeri Salı günü 185 milyar dolardan 181 milyar dolara düştü. Ortalama günlük işlem hacmi 52 milyar dolar’da kaldı.

Popüler 3 Koinin Fiyatına Genel Bakış:

Bitcoin (BTC) el değiştirerek 5.550 $ civarında dolanıyor, bu da çarşamba günü bu zamana göre %3 daha yüksek olduğunu gösteriyor. Kısa vadeli eğilim artışa geçerken, Bitcoin çok fazla satın alındı. Bu, aşağı doğru bir hareketinin mümkün olduğu anlamına geliyor.

Ethereum (ETH), epik bir yükselme ile Salı günü 177.67 dolara çıkarak ardından 168.80 dolara düştü. ETH, kısa vadeli yükseliş eğiliminde hareket ederek 166.93 dolar ile gün içinde düzelmeyi başardı. İkinci en büyük koinlerden biri olan ETH, salı günü bu zamana göre %1.6 düştü ve genel yükselişde %5’e yakın düşüş yaşadı.

Ripple’ın XRP‘si, Salı gününden bu yana %1.4 düşüşle 0.3200 dolar civarında geziyor, bu da salı günü bu zamana göre %1.4 düşüş yaşadığını gösteriyor. Kripto para, günün başlangıcından beri dar bir aralıkta kaldı.

Pazarı değiştiren büyük kripto paralar:

Cardano (ADA), günlük şekilde %7’den fazla kayba uğramasıyla pazar liderliğinden bir yabancıya dönüştü. Kripto para 0.0736 dolardan el değiştiriyor. Cardano, şu anda global kripto para derecelendirmesinde 10.sırada yer alıyor.

Binance Coin, en kötü performans gösteren ikinci kripto para birimidir. Kripto para, Ethereum protokolünden Binance Chain‘e başarılı geçişine rağmen son 24 saatte neredeyse %7’lik bir değer kaybı yaşadı.

IOTA’da büyük kaybedenlerden. Kripto para, Salı günü bu zamana göre %6 düşüşle 0.2922 dolardan el değiştiriyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın