Kripto Para Madencilik Şirketi Argo Blockchain Hisseleri Tırmanışta!

0

Kripto para madencilik şirketi Argo Blockchain hisse fiyatı, geçtiğimiz yılın Kasım ayından itibaren borsa rallisinde 38 kattan fazla artış gösterdi. Yüksek bütçeli yatırımcıların iyimserliği ile de son birkaç ay içerisinde hisse senetleri büyük bir geri dönüş yaşıyor. Her ne kadar inanılmaz bir artış olmuş olsa da, hisselerini şimdi satın almak isteyenleri zorlu bir süreç bekliyor.

Tırmanışta olan Argo Blockchain hisselerine sahip olabilmeniz için sizi tetikleyecek ve almaya zorlayacak nedenleri görmemek mümkün olamıyor.

  • Öncelikle hisse fiyatı, 2021’in başından bu yana iki katına çıkan Bitcoin’in değeriyle doğrudan ilişkilidir. Kripto madenciliği değişken bir yatırım olsa da, giderek artarak geçerliliğini kazanıyor. Tesla şirketinden Elon Musk, bir süredir kripto para birimleri hakkında tweetlerini atmaya devam ediyor.
  • Kripto para birimlerinin geçerliliği yükselişte olmaya devam ederken, Bitcoin’nin popülerliğinin de artmasıyla Argo Blockchain kendisine büyüyecek alan buluyor. Geçtiğimiz günlerde 27 milyon sterlinlik bağışı toplamayı başarıyor. Öte yandan teknoloji şirketi Pluto Dijital Assets şirketinin %25 hissesini de satın aldığı düşünülürse, yakında Teksas’ta bir madencilik şirketi inşa etmesi yakın görünüyor.
  • Kripto para madenciliği, büyük miktarlarda elektrik kullandığından, Argo Blockchain’in Teksas’ta tesis kurması çokta şaşırtıcı görünmüyor. Ne de olsa, eyaletin düşük oranlarda yenilebilir enerji kaynakları, bu taşınmanın yolunu açıyor. Elbette ki bu durumda, ARB’de ön plana çıkmış oluyor.
  • Bitcoin madenciliği oldukça etkileyici bir ay geçirdiği piyasalardan görünebiliyor. Geliri Şubat ayında %75 sularında devam ederken, bir önceki aya göre 4.3 milyon sterlin yükselişe geçiyor. Son olarak aylık ortalama marjı %81 olarak yer aldı.

Her ne kadar satın almanız için çok cazip bileşenler bir araya gelse de, risklerini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bulunduğu düzenleyici ortamdan dolayı Argo Blockchain hisselerinin gidişatını tahmin etmekte zorlanabilirsiniz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın