Kripto Para Borsası Binance’den Yeni Ortaklık!

0
312

Gizlilik odaklı popüler web tarayıcısı Brave, Nightly’nin en son sürümünde dijital varlıkların ticaretine ve işlemesine izin vermek için kripto para borsası Binance ile işbirliğini yaptığı duyurdu.

Artık Brave kullanıcıları, Binance tarafından desteklenen Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin ticaretini tarayıcılarının rahatlığıyla serbestçe yapabilecekler. Bunun da ötesinde, satın alma, para yatırma, ticaret ve görüntüleme özetleri de dahil olmak üzere çok sayıda ilgili işlevi keşfedebilecek ve böylece diğer uygulamalara olan ihtiyacı ortadan kaldırabilecekler.

Bu doğrultuda Binance Widget, Brave meraklılarının tarayıcıdan ayrılmadan kripto ticareti yapmalarına izin verecek.

Yeni özellik Brave’nin Nightly masaüstü sürümünde şu anda mevcut ancak şirket mobil platformlarda kullanılabilirlik için belirli bir tarih belirlemedi.

Görünüşe göre Binance, bu girişimi ile kripto para biriminlerinin benimsemesi konusunda ilerleme sağlamak istiyor. Javascript’in yaratıcısı ve eski Mozilla CEO’su Brendan Eich tarafından ortaklaşa kurulan Brave’nin gizlilik yanlısı tarayıcısı, 13 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve daha hızlı ve daha özel bir tarama deneyimi sunmak için reklamları ve web sitesi izleyicilerini engellemek üzere tasarlanmıştır.

Her iki şirket de ortaklığın ticari yönlerini açıklamadı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamada “Brave’nin gizlilik odaklı tarayıcısındaki Binance Widget’ı, kripto satın almanın ve satmanın daha güvenli bir yolunu sunuyor ” ifadelerini kullandı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın