Kripto Para Borsası Binance’den Yeni Ortaklık!

Gizlilik odaklı popüler web tarayıcısı Brave, Nightly’nin en son sürümünde dijital varlıkların ticaretine ve işlemesine izin vermek için kripto para borsası Binance ile işbirliğini yaptığı duyurdu.

Artık Brave kullanıcıları, Binance tarafından desteklenen Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin ticaretini tarayıcılarının rahatlığıyla serbestçe yapabilecekler. Bunun da ötesinde, satın alma, para yatırma, ticaret ve görüntüleme özetleri de dahil olmak üzere çok sayıda ilgili işlevi keşfedebilecek ve böylece diğer uygulamalara olan ihtiyacı ortadan kaldırabilecekler.

Bu doğrultuda Binance Widget, Brave meraklılarının tarayıcıdan ayrılmadan kripto ticareti yapmalarına izin verecek.

Yeni özellik Brave’nin Nightly masaüstü sürümünde şu anda mevcut ancak şirket mobil platformlarda kullanılabilirlik için belirli bir tarih belirlemedi.

Görünüşe göre Binance, bu girişimi ile kripto para biriminlerinin benimsemesi konusunda ilerleme sağlamak istiyor. Javascript’in yaratıcısı ve eski Mozilla CEO’su Brendan Eich tarafından ortaklaşa kurulan Brave’nin gizlilik yanlısı tarayıcısı, 13 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve daha hızlı ve daha özel bir tarama deneyimi sunmak için reklamları ve web sitesi izleyicilerini engellemek üzere tasarlanmıştır.

Her iki şirket de ortaklığın ticari yönlerini açıklamadı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamada “Brave’nin gizlilik odaklı tarayıcısındaki Binance Widget’ı, kripto satın almanın ve satmanın daha güvenli bir yolunu sunuyor ” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.