Kripto Para Borsası Binance, Cosmos’u Listeleyeceğini Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto para hazinesine yeni bir para birimi ekleyeceğini duyurdu. Eklenecek olan yeni para biriminin Cosmos (ATOM) olacağı bildirildi.

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, yarın TSİ 07:00’den itibaren kripto para ATOM/BTC, ATOM/BNB ve ATOM/USDT ile alım satım işlemlerine açılacak.

Bu kripto parayı borsanın listelemek için herhangi bir ücret almadığını belirten Binance’in bu açıklamasının ardından ATOM’un değeri, çift hanelere yükseldi.

Kripto para birimi, işlem hacminin en yüksek olduğu kripto para borsalarından biri olan Huobi’de yaklaşık yüzde 30 değer kazandı. Bu kripto para birimi coinmarketcap yayın saati verilerine göre 4.37 dolardan kendisine alıcılarını bulmakta.

ATOM, Huobi borsasının yanı sıra, Bittrex, Bitfinex, Hotbit, Gate.io, OKex, BitForex ve Kraken gibi kripto para borsalarında da listeleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.