Kripto Para Borsası Binance, 22 Nisanda Bitcoin SV’yi Delist Edeceğini Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı bir açıklama ile yeni bir kripto para’yı platformundan çıkartacağını kullanıcılarına duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Coinmarketcap verilerine göre, 837.446.562 milyar dolarlık işlem hacmi ile en büyük hacme sahip dördüncü borsa olarak bilinmekte. Borsa’da 464 adet kripto para işlem görmekte.


Bu işlem gören kripto paraların içerisine 22 Nisan’da bir kripto para platformdan çıkartılıyor. Çıkartılan bu kripto para Bitcoin SV (BCHSV) olarak açıklandı.

Bitocin SV, 1,105,613,871 milyar dolarlık hacme sahip ve yayın saatimize göre 63,26 dolar üzerinden işlem görmekte. Binance’in bu kripto para birimini platformundan çıkarılma haberinden sonra Bitcoin SV’de düşüş havası hakimleşti.

Kısaca Bitcoin SV Nedir?

Bitcoin’in vizyonunu hayata geçirme misyonu kapsamında projenin ismi “Satashi Vision” kısaca SV olarak adlandırıldı. Büyük BCH madencilik şirketi CoinGeek ve diğer madencilerin isteği üzerine oluştulan bu kripto para, madenciler için BCH uygulama seçimi sağlamayı ve şirketin güven içinde uygulama ve web site geliştirmesini amaçlıyor. CoinGeek Mining’in sponsor olduğu bu Bitcoin SV projesi, Craig Wright’ın sahibi olduğu nChain tarafından projeyi geliştirmeye başlandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.