Kripto Para Analisti: Yatırımcılar Yükselişe Geçebilecek Bu Altcoin’leri Takip Etmeli

0

Yaygın bir şekilde takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano, Litecoin, Ethereum ve diğer birkaç altcoin için yükselen fiyat hedeflerini açıklıyor.

Van De Poppe, yeni bir tweet serisinde dört büyük kripto varlığı ve sharding odaklı protokol Zilliqa(ZIL) için yükseliş hedeflerini açıklıyor.

Litecoin (LTC) 700 dolara ulaşabilir mi?
Cardano (ADA) 5 dolara ulaşabilir mi?
Chainlink (LINK) 100 dolara ulaşabilir mi?
Ethereum (ETH) 5.000 Dolara Ulaşabilir mi?
Zilliqa (ZIL) 1 dolara ulaşabilir mi?

Bence evet.

Van de Poppe, yaptığı analizlere dayanarak, Cardano’nun da Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yeni bir 2021 zirvesini beklediğini belirtiyor.

“Cardano yolunu takip ediyor ve yakında yeni bir dürtü dalga modeli yaşayacak.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Van de Poppe, Dogecoin (DOGE) manşetlere çıkmaya ve trader’ların dikkatini çekmeye devam ederken, 0x (ZRX)  ve Stellar Lumens’ın (XLM) sunduğu fırsatların ortada ollmasına rağmen bunların gözden kaçırıldığını söylüyor.

“İnsanlar DOGE gibi coin’lere odaklanırken, patlamaya hazır olan XLM ve ZRX gibi coin’ler spot ışığının dışında kalıyor.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Yakından takip edilen analist, XLM’nin 2.00 dolara ulaşma gücüne sahip olduğunu ve diğer dört gözden kaçmış altcoin’de de muazzam ralliler öngördüğünü söylüyor.

Van de Poppe, oracle platformu DIA‘nın şu anki 4.58 dolar seviyesinden 50 dolara %1.000’den fazla artacağına inanıyor. Swipe Wallet’ın yerel SXP‘si de trader’ın tahminlerine göre %1000’den fazla artış göstererek yazım sırasındaki 4.91 dolardan 50 dolara yükselecek.

Blockchain teknolojisi ağı Icon (ICX), Van de Poppe’un tahminine göre 2.67 dolarlık değerinden %270’in üzerinde bir artış ile 10 dolar civarına ve merkezi olmayan tedarik zinciri izleyicisi VeChain (VET) ise %350’den fazla artarak 0.23 dolardan 1 dolara çıkabilir.

Analist, DOGE spot ışığının bir kısmını diğer kripto varlıklarına geri verdikten sonra, XRP’nin büyük olasılıkla bir hamle yapacağını da ekliyor.

Buna ek olarak, Van de Poppe’un gözü, farklı blockchain defterleri arasında bağlantı kurmayı ve bunlar arasında değer alışverişi yapmayı amaçlayan bir blockchain altyapı ağı olan Wanchain’in (WAN) da üzerinde. Ona göre WAN, önceki bir direnç seviyesini desteğe çevirdi ve Bitcoin’e karşı yeni zirveler yapmaya hazır.

“WanChain, hoş bir S / R dönüşünden sonra güzel bir şekilde konsolide oluyor ve bu nedenle devam etmeye hazır görünüyor.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın