Kripto Ödeme Sağlayıcısından Milyonlarca Euro Değerinde Ortaklık

0

Kripto Ödeme Sağlayıcısı Milyonlarca Euro Değerinde Ortaklığı Açıkladı

Eligma, Bitcoin.com ve İsviçre’deki Pangea Blockchain Fund’ın 4 milyon Euro’luk (yaklaşık 4,4 milyon dolar) katkıda bulunduğunu ve tuğla, harç mağazalarındaki tüccarların kripto para birimlerinde anında ödemeleri kabul etmelerini sağlayan altyapının Elipay’in küresel genişlemesine katkıda bulunduğunu belirtti. Şirket, bunun, 2018 kamu kitleselliği döneminden itibaren, token ve ürünlerinin faydasını sürekli olarak göstermek için yapılan birkaç girişimden biri yaptığını söylüyor.

Yeni yatırım turunda Bitcoin.com’un kurucusu Roger Ver’in Eligma yönetim kurulu üyesi olduğunu görecek ve şirketin yeni tüccarlara ulaşmak için çaba göstermesiyle radikal bir marka planlanacak.

Eligma CEO’su Dejan Roljic, şu anda kripto ödemeleriyle ilgili önemli bir tutukluluk noktasının, işlemlerin onaylanmasının birkaç dakika alabileceğini söylüyor – “günlük alışverişlerde kabul edilemez” olarak tanımlanan bir olumsuzluk, Elipay’in zamandan tasarruf sağladığını ve olanak sağladığını söyledi. Girişimci şunları ekledi:

“Finansman gelişimi nakit para geçmişte kaldı. Diğer şeylerin yanı sıra, bununla iş yapmak oldukça zaman alıcı ve pahalıdır. Kripto para birimlerinin geleceğin elektronik parası olarak öngörüldüğünü unutmamalıyız. ”

Roljic’e göre, dünyanın dört bir yanındaki tüccarlar ve şirketler Eligma ile düzenli olarak temas halindeler. Yönetici, “Bu, tüm sıkı çalışma ve kalıcılığımızın sadece önemli bir tanımı değil, aynı zamanda fikirlerimizin ve çözümlerimizin pratik kullanımının da bir kanıtıdır.”

Kriptoyu Yaygın Hale Getirmek

Eligma, hedefinin kripto para birimlerini günlük yaşamın bir parçası haline getirmek olduğunu, çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalar tarafından tabii ki kabul edilen ana ödeme yöntemleri olmalarına yardımcı olduğunu söylüyor.

Elipay uygulaması şu anda 20.000’den fazla kullanıcıya sahip. Altyapısını başka kripto cüzdanlarına açarak, platform, evlat edinmeyi daha da katalize etmeyi umuyor. Şu anda, Slovenya ve Hırvatistan’da 440’dan fazla bölge günlük olarak Elipay teknolojisi aracılığıyla kriptoyu kabul ediyor. Aralarında oteller, mağazalar ve restoranlar mevcut. Slovenya’nın en büyük market zincirlerinden biri olan Tus, 14 süpermarket ve on binlerce ürünle birlikte Elipay’ı kabul etmeye başladı.

Önümüzdeki aylarda, şirket, ödeme altyapısının kripto ödemeleri için küresel standartlar oluşturmak amacıyla GoCrypto olmak üzere geniş bir marka haline geleceğini öngörüyor.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın