Kripto Muhabiri Eric Lam, Bitcoin’in Yükselişi Hakkında Konuştu

Hong Konglu kripto para muhabiri Eric Lam, kripto pazarında kimsenin en iyi yükselişin ne zaman olucağı hakkında iyi bir öngörüme sahip olmadığına inanıyor.

2 Nisan Salı günü, Asya piyasaları açıldıktan kısa bir süre sonra, Bitcoin (BTC) fiyatı beklenmedik şekilde yüzde 20 oranında arış sağladı. Bugün dünyanın en yüksek kripto para birimi Bitcoin Kasım 2018 yılından bu yana ilk kez 5,000 dolar üzerini görürken, en büyük alt koinler ise çift haneli artışlar sağladı.

Lam, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyo’nun (SEC) borsa yatırım fonunu (ETF) onayladığını iddia eden kripto ile ilgili 1 Nisan Şakası günü hikayesine ironik bir şekilde bağladı. Bu şakayı Bitcoin rallisinin arkasındaki olası bir katalizör olarakta gördüğünden bahsetti.

Lam ayrıca, kripto paradaki dalgalanmanın algoritmik ticaret ile ilgili olabileceği düşüncesinde. Bu yükselme düşüncesi ABD merkezli kripto para borsalarından Coinbase, Kraken ve Lüksemburg’un Bitstamp’e yapılan 20.000 Bitcoin siparişi (yaklaşık 100 milyon dolar tutarında) olduğunu iddia etti.

Yayın saatimize göre, Bitcoin 5,035 dolar seviyelerinde borsalar üzerinde işlem görmekte.

Kaynak: Cointelegraph

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.