Kripto Devi Ripple Dubai’de Ofis Açmayı Planlıyor

Dünyanın en büyük üçüncü kriptopara birimi olan XRP’nin arkasındaki Ripple’in Dubai’de yeni bir ofis açmayı planladığı bildirildi.

Ripple’in küresel altyapı geliştirme lideri olan Dilip Rao, Ripple’in “Orta Doğu pazarına girmeyi ciddi bir şekilde planladığını” ve bu yılın sonunda Dubai ofisinin açılışının gerçekleşeceğini söyledi.

Ripple’in küresel altyapı geliştirme lideri olan Dilip Rao geçen hafta yapılan 2018 Küresel İslami Ekonomik Zirkümde ki konuşmasında:
Ripple’in “Orta Doğu pazarına girmeyi ciddi bir şekilde planladığını” ve bu yılın sonunda Dubai ofisinin açılışının gerçekleşeceğini söyledi.

Dubai, Ripple’in San Francisco, New York, Londra, Sydney, Hindistan, Singapur ve Lüksemburg’daki ofislerinin ağına katılacaktı.

Raporlara göre Rao, Orta Doğu’nun şirketin yeni pazarı olarak önemini belirtti.

“Odak noktamız başlangıçta sınır ötesi ödemelerdir, çünkü sınır ötesi ödemelerinin en fazla sürtünmenin olduğu yer olduğunu düşünüyoruz. Şu an dünyada, sınır ötesi işlemler için büyük bir ihtiyaç görüyoruz. Bu, hem tüm dünyayı hem de bölge ekonomisini destekleyecektir. “diyerek aktardı.

Ripple’in birçok ülkeden, Orta Doğu’dan gelen yaklaşık 200 kurum ile anlaşma imzaladığını söyledi.
Müşterilerin listesine baktığımızda, Suudi Arabistanlı Al-Rajhi Bankası’nın yanı sıra Kuveyt Finansman Evi’ni de içeriyor.
Kaynak:itp.net

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.