Sponsorlu İçerik
Şubat 8, 2024

Kripto Boğa Koşusu, Solana (SOL) ve Bitcoin (BTC) Önderliğinde mi Olacak? Meme Moguls (MGLS) Başarılı Olabilecek mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, son zamanlarda bir piyasa düzeltmesinin ardından, DeFi uzmanları Solana, geleceği belirsiz olan Meme Moguls ve Bitcoin’in bir sonraki kripto boğa koşusunda etkili olabileceği iddia ediliyor. Hem Solana hem de Bitcoin Ocak ayında küçük fiyat düşüşleri yaşarken, Meme Moguls 2024 yılında başarılı olacak mı merak ediliyor. Yeni projedir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Solana İşlem Hacmi 2.5 Milyar Dolar Azaldı

Son düzeltmesinin ardından, Solana’nın günlük işlem hacmi 2.5 milyar dolar azaldı. Yazı yazılırken, SOL’un günlük işlem hacmi 1.48 milyar dolar idi ve Solana dünyada en çok işlem gören 6. kripto para birimi oldu.

İşlem hacmi azalmasına rağmen, Solana’nın fiyatı istikrarını korudu. Son yedi günde %0.12 artış gösterirken, birçok diğer altcoin fiyat düşüşleri yaşadı. Solana aynı zamanda son 12 ayda en iyi performans gösteren altcoinlerden biri olmaya devam ediyor, değeri %300’den fazla arttı.

Solana ekosistemi büyümeye devam ettikçe, uzmanlar SOL’un ilk çeyrekte 150 dolara doğru ilerleyebileceğine inanıyor. Sonuç olarak, yatırımcılar Solana konusunda iyimser, analistler SOL’un 2023 başarısını tekrarlayabileceğini öngörüyor.

Bitcoin Fiyatı Ocak Ayında Yeni ETF’ye Rağmen Düşüyor

Kripto para tarihinin en heyecan verici ürün lansmanlarından biri olmasına rağmen, 10 Bitcoin ETF ürününün piyasaya sürülmesi, Bitcoin’in fiyatına pek bir etki yapmadı. ETF’ler ilk çıktığında Bitcoin, yıllık en yüksek 49,102 dolar seviyesine ulaştı. Ancak, o zamandan beri 43,115 dolara düştü.

Bu, DeFi ekosistemi boyunca tartışmalara neden oldu, çünkü piyasa analistleri Bitcoin’in neden sıçrama yapamadığını çözmeye çalışıyor. CryptoQuant’ın araştırma başkanı Julio Monero’ya göre, bu azalma kısa vadeli Bitcoin sahipleri tarafından tetiklenmiş olabilir.

Binlerce balina ve kısa vadeli yatırımcı, geçen yılın artışından faydalanmak için Bitcoin’lerini sattı. Sonuç olarak, Bitcoin fiyat rallisi sadece kısa vadeli oldu. Şimdi, yatırımcılar aynı trendin Nisan ayındaki Bitcoin yarılanmasında gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini soruyor.

Meme Moguls Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre, merakla beklenen geleceği belirsiz Meme Moguls ön satışı, ilk çeyrekte bitmesi beklendiği söyleniyor. Bu yenilikçi yeni P2E ekosistemi önemli bir ilgi gördüğü ve şimdi, geliştiriciler Meme Moguls’u ayakta tutabilecekler mi başarılı olabilir mi bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre gelecek hafta, geliştiriciler oyunun ilk önizlemesini sergileyecek, bu da projeye olan heyecanı yeni zirvelere taşıması bekleniyor kesin değildir. Bu önizleme kapsamında, yatırımcılar yeni sunulan özellikleri görebilecek ve Mart ayında geleceği belirsiz Meme Moguls oyununun 1. faz lansmanı takiben kendileri test edebilecekler. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.


Oyun, 2 milyon doların üzerinde fon topladı, son birkaç günde ek olarak 150,000 dolar daha toplandı. Şimdi, ekibi Meme Moguls ön satışının 5. aşamasının iki hafta içinde tükeneceğine ve ardından $MGLS tokenleri 0.0036 dolardan 0.0042 dolara çıkabileceği iddia ediliyor. Borsalar Meme Moguls’u kabul edip etmeyeceği bilinmiyor, listeleme olmazsa ekibide sadık kalmazsa proje yatırım kaybı bulunuluyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Başarılı olabilirse Uniswap ve birkaç diğer borsada piyasaya sürüldükten sonra kesin değildir, Meme Moguls’un haraketli olabileceği iddia ediliyor, kesin değildir. Proje risklidir, proje ve ekibi hakkında detaylı bilgi edinmeden herhangi bir işlem yapmayın.

Meme Moguls tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesapları için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?