Kripto Balinaları Pullix Yerine BlockDAG’ı mı Araştırıyor?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG,  ön satış başlangıcı, yenilikçi madenci serisi ve altcoin arenasındaki umut vaat eden geleceğiyle öne çıktığı iddia ediliyor. Bir ön satış başarısı, verimlilik ve güç için tasarlanmış çeşitli madencilerle BlockDAG, altcoinler arasında üst sıra için önemli bir rakip olarak hızla konumlandığı iddia ediliyor. Fakat projenin geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Pullix Başarılı Olabilecek mi?

İçerik göndericisine göre Pullix kripto para projesi, ICO’su sırasında 9,2 milyon dolar toplayarak büyük yatırımcıların dikkatini çekti. Heyecan, sadece toplanan fonlarla ilgili değil, aynı zamanda ağın hızlı büyümesiyle de ilgili. Ön satış başladığından beri, PLX tokenleri %250 artışla mevcut 0,14 dolar fiyatına yükseldi ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Pullix, likidite sağlayıcıları ödüllendiren bir gelir paylaşım modeli ile mevcut likidite zorluklarına çözüm sunuyor. Fakat geleceği belirsizdir, proje başarısızda olabilir, risk taşıyor.

BlockDAG: Altcoin Arenasında Yeni Bir Rakip

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG, blockchain topluluğunda merak uyandırıyor ve birçokları tarafından altcoin piyasasında bazı yatırımcılar tarafından projenin doğruluğu araştırılıyor. Madencilik manzarasını, satılan yaklaşık 3.000 madenci ile 1,4 milyon doların üzerinde gelir elde ederek değiştiriyor. BlockDAG, Yönlendirilmiş Asiklik Grafı (DAG) teknolojisini yenilikçi bir İş Kanıtı sistemiyle birleştirerek, merkezi olmayan bir ağ içinde hızlı işlemler sağlayabileceği iddia ediliyor, kesin değildir.

Blokcdag

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekosistemi, yüksek performanslı BlockDAG X100 ve enerji verimli BlockDAG X1 dahil olmak üzere son teknoloji ASIC madencileri tarafından destekleniyor. İlki, günlük 2.000 coin madenciliği yapabilen 2TH/s hash oranına sahipken, ikincisi minimal pil tüketimiyle akıllı telefon madenciliği sunuyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG’ın kullanıcı odaklılığına ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı topluluk içinde iyi karşılandı. Ancak, ağın hedefleri bununla sınırlı değil. Zaten ikinci ön satış partisinde 2,2 milyon doların üzerinde toplayarak ve 1,7 milyar coin satışı yaparak, 2024 sonuna kadar 600 milyon dolar gelir hedefleyen bir yol haritasıyla, BlockDAG’ın hedefleri açık ve iddialı. Fakat geleceği belirsizdir, herhangi bir araştırma yapmadan işlem yapmayınız.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Blockdag Banner
reklam

Topluluğa 2 Milyon Dolarlık Hediye

Sponsorlu içerik göndericisine göre topluluğuyla olan güçlü bağını sürdürme taahhüdünü vurgulayarak, BlockDAG 50 şanslı katılımcı için 2 milyon dolarlık mega bir hediye duyurdu. Bu girişim, ağın yıllar boyunca topluluğuyla güçlü bir bağlantıyı sürdürme taahhüdünü vurguluyor. Hediye çekilişine katılmak için katılımcıların BlockDAG’ı sosyal medyada takip etmeleri, cüzdan adreslerini göndermeleri, şanslarını artırmak için çeşitli görevleri tamamlamaları ve ek girişler için arkadaşlarını yönlendirmeleri gerekiyor. Projenin başarılı olup olmayacağı belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?