Haziran 6, 2022

Kripto Analistinden Çarpıcı Tahmin: “İşte Coin’lerinizi Bu Şekilde Çalıyorlar”

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve Solana’nın (SOL) yılın geri kalanında nasıl performans göstereceğine dair tahminlerini paylaştı.

Inmortal takma adıyla tanınan analist, 179.200 Twitter takipçisine önümüzdeki altı ay boyunca Bitcoin ticaretinin geniş bir aralıkta devam edeceğini söyledi.

“Yılın geri kalanında sıkıntıdan patlayacaksın.

İnsanların panikle satış yapması için 25.000-27.000 dolar tekrar ziyaret edilecek. İnsanların FOMO (fırsatı kaçırma korkusu) ile satın almasını sağlamak için 38.000 dolar tekrar ziyaret edilecek.

Değerli coin’lerinizi bu şekilde çalıyorlar.”

Bitcoin grafiği

Kısa vadede Inmortal, Bitcoin’in 32.500 dolardaki kritik direncine doğru toparlanacağını tahmin ediyor.

“BTC 32.500 dolar.”

Analistin incelediği sıradaki kripto, akıllı sözleşme platformu Solana. Inmortal’a göre SOL, ETH’nin Temmuz 2017 ile Ocak 2021 arasındaki piyasa yapısını takip ediyor gibi görünüyor. Söz konusu dönemde Ethereum %95 oranında değer kaybetmeden önce 1.400 dolar seviyesinde bir yüksek seviyeye ulaşmıştı.

“ETH vs SOL.”

Inmortal’ın grafiğine bakıldığında, kripto analisti, yeni bir boğa piyasası başlatmadan önce SOL’un bu yılın sonuna kadar 20 dolarda dibe vuracağını tahmin ediyor. Ancak kısa vadede Inmortal, altcoin’in rekor seviyesinden büyük düşüş yaşadığını göz önünde bulundurarak SOL’de yükseliş beklentisine sahip.

“Burada daha fazla SOL satın alıyorum. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %86 düştükten sonra, benim için büyük bir fırsat.”

Inmortal’ın grafiğine bakıldığında, SOL kısa vadeli trend değişim olasılığını öne süren bir bullish divergence (pozitif uyumsuzluk) oluşturmuş görünüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.