Mart 30, 2022

Kripto Analisti: Boğa Koşusunda İlk 100 Kriptonun Bir Numarası Bu Altcoin Olacak!

Popüler kripto trader’ı Kevin Svenson, sıradaki boğa koşusu boyunca bir borsa altcoin’in piyasa değeri bazında sahip olduğu sıralamada 50 basamaktan fazla yükseleceğini tahmin ediyor.

Yeni bir tweet’te Svenson, 99.200 takipçisine KuCoin Token‘ın (KCS) Binance Coin (BNB) ve Cronos’un (CRO) ayak izlerini takip edeceğini ve piyasa değeri açısından 76. en büyük kripto varlığının ilk 25 kripto arasına gireceğini söyledi.

“KuCoin Token, Kasım 2021’den bu yana tüm düşüş trendi boyunca en güçlü varlıklardan biriydi. BTC’ye karşı yükseldi ve değerini korudu… O halde KCS’nin boğa (piyasası) sırasında ne yapacağını bir hayal edin.” 

KuCoin, Ethereum (ETH) blockchain’i üzerine inşa edilmiş, borsaya özgü bir token’dır. KuCoin’in yerel token’ı olan KCS, işlem ücretlerini azaltarak ve sahiplerini ödüllendirerek ağdaki katılımı teşvik etmek için kullanılır. KuCoin yazı yazılırken 21.72 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yaklaşık %19 arttı.

İleriye dönük olarak, Svenson KCS’nin, şu anda en iyi 100 piyasa değeri sıralamasında yer alan tüm kripto varlıkları arasında en iyi performans gösteren altcoin olacağını düşünüyor.

“KuCoin Token yavaş yavaş hacim kazanmaya başlıyor. Şu anda ilk 100’de yer alan 1 numaralı performans gösterecek altcoin olacağını tahmin ediyorum.”

Bu ayın başlarında analist, katman-2 protokolü Loopring (LRC) için de bir fiyat artışı çağrısında bulunmuştu. Ardından gerçekleşen LRC’nin fiyat artışı, Loopring’in GameStop’un blockchain’i üzerine inşa edilen yeni takas edilemez token (NFT) platformunun beta sürümünü erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu duyurmasıyla aynı zamana denk geldi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.