Haziran 3, 2022

Kripto Analisti: Bitcoin ve Bu İki Altcoin Sıçramaya Hazır!

Geniş çapta takip edilen kripto trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bir ETH rakibi için fiyat artışı tahminlerinde bulundu.

Van de Poppe, 606.900 Twitter takipçisine, Bitcoin’in geçtiğimiz gün 30.000 dolar fiyat seviyesini koruduktan sonra 31.800 dolara çıkabileceğini söyledi.

“Bitcoin 30.000 dolar seviyesini korudu, bu yüzden 29.300 dolarlık bölgeden long pozisyon sağlam kalabilir. Şimdi 30.300 dolar seviyesindeki direnci desteğe çevirmek, 31.800 dolara doğru devam etmeyi mümkün kılacaktır.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı sırada 30.000 dolar seviyesinin biraz altına düştü ve Van de Poppe tarafından vurgulanan 29.300 dolarlık bölgenin hemen üzerinde 29.564 dolardan işlem görüyor.

BTC’nin 30.000 doların altına düşmesine rağmen, kripto trader’ı Bitcoin sıçraması konusunda iyimserliğini koruyor:

“Halihazırda BTC aralığı biraz doldurdu, ancak buradaki Chicago Ticaret Borsası boşluğunu (Hafta sonu işlem yapılamadığından diğer borsalar ile arasında oluşan fiyat boşlukları) kapatıp oradan sıçrama yapıp yapmayacağımızı görmek isteyebiliriz.

Kulağa mantıklı geliyor.”

Van de Poppe’nin iyimserliği Bitcoin’den Ethereum’a yayılıyor ve kripto analisti, ETH’nin “potansiyel bir sıçrama oyununa” yakın olduğuna inanıyor.

“Potansiyel bir sıçrama oyunu için ETH’de 1.720 dolarlık bölgeyi bekliyorum. Aynı şey, bu sert reddetmeden sonra 29.000 dolar civarındaki BTC için de geçerli.”

Van de Poppe benzer şekilde Ethereum rakibi Fantom’un (FTM) BTC ve ETH ile sıçramadan önce mevcut 0.35 dolar seviyelerinden biraz düştüğüne dikkat çekiyor.

“Aynı zamanda FTM’de de 0.32-0.33 dolar aralığına bakıyoruz.”  

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.