Kripto Analisti Açıkladı: Bitcoin’i ve Bu İki Altcoin’i Neler Bekliyor?

0
Kripto Analisti Açıkladı: Bitcoin’i ve Bu İki Altcoin’i Neler Bekliyor?

Kripto para trader’ı Justin Bennett, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Bitcoin (BTC) ile iki altcoinin hangi yöne ilerleyeceğine dair tahminlerini paylaştı.

Bennett, Bitcoin ile başlayarak, 7.820 YouTube abonesine, amiral gemisi kripto para biriminin yükselmeye devam etmesi halinde karşılaşacağı ilk direnç seviyesinin 45.600 dolar olduğunu belirtti.

Bennett’e göre, 45.600 dolarlık direnç seviyesi bir destek alanı haline gelirse, Bitcoin 50.000 doların üzerine çıkabilir.
Bununla birlikte Bennett, “daha ​​fazla yükseliş senaryosu” gerçekleşirse, Bitcoin’in yılın ilerleyen aylarında mevcut seviyelerden %35’in üzerinde artabileceğini düşünüyor.

“Bitcoin’in 45.600 doların üzerine çıktığını görürsek, burada 53.000 dolar, hatta 50.000 doları test edersek, bu hareket bu yıl 60.000 doların üzerine çıkmamız için ters bir head and shoulders modeli oluşturabilir.”

Kripto para analisti ve trader’ı, fiyat “40.000 ila 42.000 dolar arasındaki alanın üzerinde” kaldığı sürece Bitcoin konusunda iyimser olduğunu ekledi.

Ardından Ethereum hakkında yorum yapan Bennett, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi için mevcut direnç seviyesinin 3.170 dolar civarında, bir sonrakinin ise 3.600 dolar civarında olduğunu düşünüyor.

“3.170 dolara herhangi bir dönüş, bir sıçramayı tetiklemeli, alıcıları çekmeli. Şu an Ethereum için izlenecek bir sonraki direnç alanı 3.600 dolar civarında.”

Bennett’e göre, yükseliş eğilimini onaylamak için Ethereum’un haftalık grafikte 4.000 dolar seviyesinin üzerinde kapanış yapması gerekecek.

Şimdi 4.000 dolar Ethereum için büyük bir test olacak… Tekrar yükselişe geçmek için bu alanın [4,000 dolar] üzerine çıkması gerekecek.”

Ethereum yazı yazarken 3.314 dolardan işlem görüyor.

Bennett’ın değerlendirdiği bir diğer kripto ise Crypto.com blockchain’in yerel token’ı CRO. Bennett, CRO’nun kısa vadede yükselişe geçmesi için öncelikle günlük grafikte 0.50 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini düşünüyor.

CRO 0.50 doların üzerine çıkmalı. […] 0.65 dolar, 0.50 ila 0.53 ABD doları alanının üzerindeki bir sonraki direnç seviyesi olacaktır…

Piyasanın tekrar 0.65 dolara yükselmesi için 0.50 ila 0.53 ABD dolarının üzerine çıkması gerekiyor. Bu alandan daha düşük bir rotasyon görürsek [yaklaşık 0.48 dolar], bu 0.40 dolarlık desteğe dikkat edin.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın