Kim Dotcom’dan YouTube Yorumu: Daha Fazla Problem İçin Hazır Olun

Geçtiğimiz günlerde, dünyanın en yaygın video paylaşım sitesi olan YouTube, kripto paralar ile ilgili içerikleri, siteden kaldırmıştı ve konuyla ilgili detaylı bir haberi sizlerle paylaşmıştık. YouTube videoları “tehlikeli ve zararlı içerik” sebebiyle kaldırmıştı ve bu karar da bir çok kişiyi tarafından tepki toplamıştı.

YouTube, tepkiler üzerine bu kararında geri adım attı ve kripto para içeriklerini yeniden yayına açtı. Decryp’e konuşan bir YouTube yetkilisi de videoların kaldırılma kararının bir hata olduğunu söyledi. Bu gelişmelerin üzerine ünlü internet girişimcisi Kim Dotcom, konuyla ilgili fikirlerini paylaştı.

Kim Dotcom Youtube ve Google gibi şirketlerin derin devletle iş birliği yaptığını da iddia etti ve YouTube’un videoları kaldırmasıyla ilgili olarak bunun bir uyarı olduğunu söyledi. Kim Dotcom fikirlerini şu şekilde dile getirdi:

“YouTube, şu anda kripto para influencer’larının videolarını tekrar yayınlıyor. Bu bir kaza değildi. YouTube ile Google derin devletle iş birliği yapıyor. Kripto para topluluğunu susturmaya dönük bu girişim başarısız oldu. Biz çoğuz ve çok ses çıkardık. Bu bir uyarı olsun. Daha fazla problem için hazırlanın.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.