Kim Dotcom: Bitcoin Cash (BCH) Gelecek Yıl 3,000 Dolar’a Çıkabilir

Ünlü internet girişimcisi ve MegaUpload’ın yaratıcısı Kim Dotcom, Bitcoin Cash’in (BCH) değerinin önümüzdeki yıl 3 bin dolar’a kadar çıkabileceğini düşünüyor.

Dotcom’a göre, Bitcoin Cash, bir değer deposu olarak kabul edilen Bitcoin ile karşılaştırıldığında ödemeler için harika gözüküyor. Bununla birlikte, daha fazla satıcı kripto para kabul etmeye başlayacak ve BCH, Bitcoin’e kıyasla düşük ücretleri ve daha hızlı işlemleri nedeniyle bu nişi doldurmak için en iyi konumda diyebiliriz.

Bitcoin Cash (BCH) 24 Saatten Kısa Sürede %16 Arttı

Bitcoin Cash tablosuna baktığımızda, BCH’nin bugün 20 Aralık’ta etkileyici bir pompa yaşadığını görüyoruz. Bugün erken saatlerde, Bitcoin Cash, 367 dolar’lık yerel zirveye sert bir şekilde yükselmeden önce 315 dolar’dan işlem görüyordu. Bu da, 24 saatten kısa bir sürede %16’lık bir artışa denk geliyor.

367 dolar, Bitcoin Cash için sert bir direnç gibi davranıyor. Diğer direnç alanları 400 dolar ve 430 dolar’da olabilir.

Bununla birlikte, tüm altcoin analizlerinde olduğu gibi, Bitcoin Cash’in kripto piyasalarındaki geleceği, Bitcoin’inkine bağlıdır. Kripto para devinin istikrarı sayesinde BCH’de gelişecektir. Ancak Bitcoin her iki yönde de aşırı dalgalanma yaşarsa, Bitcoin Cash’in büyük olasılıkla bir düşüş yaşaması mümkündür.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.