Mart 29, 2024

Kazanç İddiasında Bulunan 8 Tahmini Kripto Para


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasasında yatırımcılar her zaman bir sonraki fırsatlarını arar. Büyük kazançlar için fırsatlar olabileceği sponsorlu içerik göndericisine göre iddia ediliyor.

2024 Yılında Takip Edilebilir Bazı Altcoinler

Bu tahmini altcoinler kazanç sağlayabilir mi merak ediliyor.

  • KangaMoon (KANG)
  • Ethereum (ETH)
  • Solana (SOL)
  • İnternet Computer (ICP)
  • Toncoin (TON)
  • Fantom (FTM)
  • NEAR Protocol (NEAR)
  • XRP (XRP)

KangaMoon (KANG)

Sponsorlu içerik göndericisine göre, kripto piyasasına yeni girmek isteyen geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) yer alıyor. Şimdiden 3 milyon doların üzerinde para topladı ve Mart ayı bitmeden 3,5 milyon dolara ulaşması bekleniyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

İçerik göndericisine göre KangaMoon yakında ana oyun içi para birimi olarak KANG ile bir Oyna Kazan (P2E) oyunu başlatacak. Oyuncular KANG jetonlarını kullanarak karakterlerini yükseltebilecek ve oyun içi öğeler satın alabilecekler. Ayrıca, KANG’a sahip olmak, sizi ekstra jetonlar veya ödüllerle ödüllendiren haftalık, aylık veya üç aylık görevlere erişmenizi de sağlayacaktır. Kesin değildir, başarısızda olabilir.

KangaMoon’u benzersiz kılan şey, topluma geri vermeye odaklanmasıdır. Özellikle, KangaMoon şimdi lansmanından önce en aktif topluluk üyelerine ücretsiz KANG tokenleri sağlıyor. Başka bir deyişle, KangaMoon’un sosyal medya gönderilerini paylaşırsanız / beğenirseniz / yorum yaparsanız, ön satış sırasında ücretsiz KANG kazanılabileceği iddia ediliyor.

Şu anda fiyatı 0,014 dolar olan KANG, ön satışının 4. Aşamasında. Ancak Yahoo Finance’in 2028 yılına kadar 880 milyon doların üzerinde bir değere ulaşacağını söylediği P2E oyunları pazarıyla bağları olduğunu unutmayın. Fakat KANG geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Ethereum (ETH)

En iyi kriptolar listemizde sırada, piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) var. Son zamanlarda, Ethereum gözyaşı döküyor. CoinMarketCap verilerine göre, Ethereum fiyatı son 30 gün içinde 3.038 dolardan 3.648 dolara yükseldi ve piyasa değeri 368 milyar dolardan 438 milyar dolara çıktı.

Ethereum için teknik analiz de 27 gösterge satın alma bölgesinde olduğu için yükseliş tablosu çiziyor. Ayrıca, bu kripto şu anda 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Tüm bu nedenlerden ötürü, kripto alanındaki uzmanlar Ethereum’un 2024 yılının 3. çeyreği sona ermeden önce 4.870 $ değerine ulaşmasını öngörüyor.

Solana (SOL)

Solana (SOL) listemizde üçüncü sırada yer alıyor. Daha yüksek işlem hızları ve daha düşük ücretler sunarak Ethereum için zorlu bir rakip olarak ortaya çıkmıştır. Hızla büyüyen bir ekosisteme sahip olan Solana, 2024 yılında yükselişe geçmeye hazır görünüyor. Solana fiyatı açısından, geçtiğimiz ay 102 dolardan 195 dolara yükseldi. Piyasa değeri de bu dönemde 45 milyar dolardan 86 milyar dolara çıktı.

Teknik analiz perspektifinden bakıldığında, Solana için bu yükseliş eğilimi devam edebilir. Örneğin, Solana coin 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Sonuç olarak, önde gelen piyasa analistleri Solana’nın 2024’ün 2. çeyreğinde 233 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

İnternet Computer (ICP)

Internet Computer (ICP), 2024’te önemli bir büyüme görme potansiyeline sahip başka bir kriptodur. Geçtiğimiz 30 gün içinde, Internet Computer fiyatı 12,47 $’dan 19,41 $’a yükseldi. Ayrıca, piyasa değeri 5,78 milyar dolardan 8,95 milyar dolara çıktı.

Internet Computer ayrıca geçtiğimiz ay 17/30 (%57) yeşil işlem günü yaşadı. Dahası, 27 teknik gösterge bu kripto için satın alma bölgesinde. Bu nedenle, uzmanlar yükseliş eğilimli bir Internet Computer fiyat tahmini yaptı. Internet Computer’ın 2024’ün 2. çeyreğinde 26,51 $’a yükseleceğini tahmin ediyorlar – bu da ICP’yi şimdi satın almak için iyi bir kripto yapıyor.

Toncoin (TON)

Sırada TON’un yerel tokenı olan Toncoin (TON) var. Hayal edebileceğiniz hemen hemen her şekilde kullanılır: ağ işlemleri, işlemler, oyunlar ve hatta TON’daki koleksiyonlar. Toncoin fiyat hareketi açısından, aylık grafikte 2,11 dolar’dan 5,25 dolar’a yükseldi, yaklaşık% 150. Piyasa değeri bu süre içinde 7,30 milyar dolardan 18,32 milyar dolara yükseldi.

Toncoin için 27’den fazla teknik gösterge de yeşil renkte yanıp sönüyor. Ayrıca, Toncoin kripto işlemleri 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde. Sonuç olarak, önde gelen piyasa analistleri 2024’ün 3. çeyreği başladığında Toncoin’in 6,48 dolara yükseleceğini öngörüyor. Bu potansiyel büyüme, TON’u yatırım yapılacak en iyi coinlerden biri haline getiriyor.

Fantom (FTM)

Farklı sektörlerdeki sayısız ortaklık sayesinde Fantom (FTM) 2024 yılında katlanarak büyümeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay Fantom fiyatı 0,41 dolar’dan 1,12 dolar’a yükseldi ve piyasa değeri 1,16B$’dan 3,15B dolar’a çıktı.

Fantom kriptosu ayrıca 20/30 (%67) yeşil işlem günü yaşadı. Bu gerçek ve FTM’nin 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde işlem görmesi sayesinde, uzmanlar yükseliş eğilimli bir Fantom fiyat tahmini yaptı. Fantom için 2024’ün 2. çeyreğinde 2,22 dolara yükseleceğini tahmin ediyorlar.

NEAR Protocol (NEAR)

Sondan ikinci sırada NEAR Protokolü (NEAR) var. NEAR’ın fiyatı son 30 gün içinde 3,69 dolardan 7,95 dolara yükseldiği için bu kripto şu anda yükseliş trendinde. Piyasa değeri bu dönemde 3,82 milyar dolardan 8,37 milyar dolara sıçradı.

NEAR Protokolü için yapılan teknik analiz, parlak bir geleceğe işaret ediyor. Özellikle, NEAR 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem görürken, 26 teknik gösterge yeşil renkte. Sonuç olarak, piyasa analistleri NEAR Protokolünün 2024’ün 3. çeyreği başlamadan önce 10,29 dolar değerine ulaşacağını tahmin ediyor.

XRP (XRP)

XRP (XRP) kripto yatırımcıları için popüler bir seçenek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay, XRP fiyatı 0,54$’dan 0,64$’a yükseldi – %20’lik bir büyüme. Piyasa değeri bu süre içinde 29,73 milyar dolardan 35,35 milyar dolara yükseldi.

Sadece bu da değil, XRP coin şu anda 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Dahası, 23 teknik gösterge bu kripto için yeşil renkte yanıp sönüyor. Kripto alanındaki uzmanlar, XRP fiyat tahminlerini yaparken tüm bu faktörleri dikkate alıyor. Böylece, XRP’nin 2024’ün 2. çeyreğinin sonundan önce 0,85 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlar.

2024 yılında takip edilebilir altcoin sonuçları

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon şu anda 14 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip, bu da fiyatının fırlaması için kendisine enjekte edilecek çok daha az yeni fona ihtiyacı olduğu anlamına geldiği iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir, risk taşıyor. Ethereum, Solana, Internet Computer, Toncoin, Fantom, NEAR Protocol ve XRP’da gelecek vaat eden projelerdir.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?