Kasım’da %900 Büyüyen Bu Altcoin Ralliye Devam Edecek Gibi Görünüyor!

0

GALA fiyatı yükselmeye devam ediyor ve sadece iki hafta içinde %900’e yakın artış yaladı. GALA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.836 dolara ulaşmasına rağmen, boğaların hala gücünü koruduğunu gösteren önemli bir teknik verileri devam ediyor. Boğalar, yeni yüksek direnç seviyesini yeniden test edecek ve tüccarlar için potansiyel olarak giriş noktası oluşturabilir.

Önemli Teknik Seviyeler

  • GALA fiyat tablosu, 4 saatlik zaman diliminde 20 EMA’dan dinamik bir destek alıyor.
  • GALA’nın gün içi işlem hacmi 5,2 milyar dolar civarında ve önceki döneme göre %2,3 arttı.

GALA fiyatı Kasım ayının başından bu yana yaklaşık %3000 artış gösterdi ve 0.038 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte, ralli bu seviyede durdu ve yeni haftayla birlikte her zamanki gibi yükseldi ve 0.0836 dolar ile tüm Zamanların En Yüksek seviyesine ulaştı.

GALA fiyatı, önemli EMA’ların (20, 50, 100 ve 200) üzerinde işlem görüyor ve bu tokende süper bir yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (75), tokene karşı olumlu bir tutumu yansıtıyor. Bununla birlikte, aşırı alım bölgesine yakın bir düşüş eğilimi grafiği ise endişe verici olabilir.

GALA/USD Fiyat Grafiği: 4 Saatlik Zaman Dilimi

Daha dar zamanlı fiyat grafiği, GALA fiyatında birbiri ardına yeni yüksek seviyelere çıkacak istikrarlı bir ralli gösteriyor. Teknik tablo, bu ralli boyunca yükselmeye devam etmeden önce sadece küçük molalar olan bazı küçük konsolidasyon aşamaları gösteriyor.

Bu nedenden ötürü, GALA fiyatı yakın zamanda 0.836 dolardan reddedilmişti ve 0,62 dolara düşmüştü. GALA bu seviyeden iyi bir destek aldı ve boğayı içine çeken bir mum sunarak, fiyat bir önceki yüksek seviyeyi geri almaya hazırlandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın