Justin Sun’un Ünlü Milyarder Warren Buffet İle Yemeği Ertelendi

Tron’un kurucusu olan Justin Sun‘un ünlü milyardarlar Warren Buffet ile 25 Temmuz’daki beklenen yemeği ertelendi.

Tron Vakfı tarafından yayınlanan bildiride Sun’un böbrek taşları nedeniyle hastaneye yatırıldığı ve bundan dolayı Warren Buffet ile yemeğin ileri bir tarihe ertelenerek planlanması üzerine anlaşıldığı açıklandı.

Normal şartlarda iki gün sonra gerçekleşecek olan bu yemek için Sun, tam 4,6 milyon dolar para ödemişti.

Bu yemeğe kripto para sektöründen ünlü isimlerde katılacaktı bu isimler, Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, kripto para borsası Poloniex’in ana şirketinin CEO’su Jeremy Allaire, eToro’dan Yoni Assia, Huobi’den Chris Lee ve Binance’den Chartiy’den Helen Hai’ydi.

Ünlü yatırımcı Warren Buffet, Bitcoin’e karşı sert eleştirileriyle tanınıyor ve bu yemek ile belki Buffet’in kripto paralar hakkında ki görüşlerini değiştirebilecek bir potansiyelde.

Siz değerli okurlarımız için gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.