Justin Sun, Poloniex İddiasına Yanıt Verdi

0

Kripto para piyasasında oldukça eski borsalardan olan Poloniex yeni bir gelişmeyle gündeme geldi. Geçtiğimiz dönemlerde Poloniex, Circle tarafından satın alınmıştı. Yeni gelişmelere göre iki büyük isim yollarını ayırma kararı aldı.

Poloniex buna ek olarak küresel çapta yeni bir platform oluştururken ABD pazarından çekileceklerini bildirdi. Polo Digital Assets ABD müşterilerine hizmet veremeyecek ve Circle da Poloniex müşterileri için ABD hizmetini sonlandıracak. Bu konuyla ilgili dün sitemizde bir haber yayınlamıştık. Buna ek olarak yeni bir iddia ortaya atıldı.

Bu yeni oluşumun bilinmeyen bir Asya yatırım grubu tarafından desteklendiği söylendi. Bu söylentilerin ardından Justin Sun‘ın bu Asyalı yatırım grubunun başında olduğu iddiası ortaya atıldı.

İddianın ortaya atılmasından hemen sonra Justin Sun konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Sun iddiaları reddetti ve 19 Ekim’de kendi twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile, sahip olduğu bazı kripto paraları da açıklayarak yalnızca yatırım yaptığını ve “hiçbir şey satın almadığını” söyledi.

Justin Sun‘ın yaptığı açıklama iddiaları yalanlasa da bahsi geçen Asyalı yatırım grubunun kim olduğu merakı giderilemedi.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın