Justin Bennett Uyardı: “Bu Üç Altcoin Henüz Düzeltme Yapmadı!”

0
Justin Bennett Uyardı:

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve trader’ı , Ethereum (ETH) ve diğer iki altcoin fiyatının henüz düzeltme yapmadığı konusunda uyardı.

Analist Justin Bennett, 101.300 Twitter takipçisine Ethereum’un azalan bir kanalda ticaret yapıyor olabileceğini ve bunun önde gelen akıllı sözleşme platformu için daha fazla olumsuzluk yaratabileceğini iddia etti.

“Modelin bir tarafındaki sahte hareketler, genellikle ters yönde uzatılmış hareketleri tetiklerler. ETH buna mükemmel bir örnek. 15 Haziran’da, 1.200 doların üzerinde bir sahte hareket gördük ve bugün de bir ani düşüş gerçekleşti. 900 dolar ve 780 dolar şu an destek olarak görev alıyor. Ethereum muhtemelen ikincisini tercih edecek.”

Ethereum düzeltme analizi

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, haber hazırlandığı esnada Ethereum geçtiğimiz güne kıyasla %6,66 düşüş ile 1.078 dolar civarında seyrediyordu.

Sırada, birden fazla blok zincirini tek bir birleşmiş ağa bağlamayı amaçlayan bir protokol olan Polkadot yer alıyor. Bennett’e göre, DOT simetrik bir üçgen modelinden kopmuş olabilir ve düşüş hedefine 5 dolara doğru ilerliyor olabilir.

“DOT, 7 dolar aralığında direnç gösteriyor. Son üçgenden ölçülen hedefe göre daha karşılanamayan 5 dolar var.”

Polkadot düzeltme analizi

Haber hazırlandığı sırada DOT, önceki güne kıyasla %8,85 düşüşle 7,45 dolar değerindeydi

Trader’ların radarındaki son altcoin, Bennett’in daha düşük zaman dilimlerinde çapraz desteğini ihlal ettikten sonra yeni bir düşüş için hazır göründüğünü söylediği merkezi olmayan oracle ağı Chainlink oldu.

“LINK 4.60 dolara doğru ilerliyor.”

Chainlink altcoin düzeltme analizi

Haber hazırlanırken Chainlink önceki güne kıyasla %10,28 değer kaybıyla 6,62 dolardan işlem görüyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın