Şubat 1, 2022

Jason Pizzino İddialı, Bitcoin (BTC) Gerçekçi Bir Şekilde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kaydedebilir!

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, Bitcoin‘in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceği bir senaryoyu ve bu senaryonun gerçekleşebileceği zaman dilimini paylaştı.

YouTube kanalında yayınladığı yeni bir videoda öngörülerini ve analizlerini paylaşan Pizzino, Bitcoin (BTC), 90 günün en düşük seviyesi olan 32.990 dolardan güçlü bir sıçrama kaydederken, BTC için ileride çok fazla direnç olduğunu belirtti.

“36.000 dolarlık seviyesi bizim ana seviyemiz ama aynı zamanda balinaların çoğunun bu seviyelerde oyuna dahil olduğu da görülebiliyor. Bu seviyeye ek olarak 38.000 dolarlık direnç seviyesi sık sık reddediliyor (BTC şu an bu seviyeyi kırmayı başardı ve 38.500 dolardan işlem görüyor).

Bu seviyenin üzerinde bir kapanış veya bu seviyelerden sonra gidilebilecek en yüksek nokta 39.000 dolar ise daha önümüzde çok fazla direnç var demektir. Şu anda neredeyse her bin dolar seviyesinde bir artış var ve bu seviyeler birer destek ve direnç olacak.

Burada 10 Ocak’ta gerçekleşen en düşük seviyeyi görebilirsiniz, yani temelde sadece bu dönüm noktası için, bu düşük seviye yaklaşık 40.000 dolara kadar geldi. O zaman biraz daha yukarı bakabiliriz. 42.000 dolarınız var ve sonra en yüksekleri 44.000 dolar seviyesinde. Dolayısıyla bu diplerden çıkmak zor bir maç olacak.”

Kısa ve orta vade için görüşlerini paylaşan Pizzino, Bitcoin’in muhtemelen bir sonraki yükseliş beklentisiyle balinaların ve akıllı para yatırımcılarının BTC’ye yüklediği bir birikim dönemine gireceğine inanıyor. Pizzino’ya göre birikim süresi bazen bir yıl veya daha fazla sürebiliyor.

Bitcoin, uzun bir konsolidasyon dönemine girme olasılığıyla birlikte ağır dirençlerle karşı karşıya kalırken, Pizzino, BTC’nin gerçekçi bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesini ne zaman basabileceğini tahmin ediyor.

“Yılın ilk yarısında tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğimizi sanmıyorum. Belki bu yılın ikinci yarısında geç olabilir ama daha yapacak çok tırmanışımız var.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.