Mart 26, 2022

İşte Duyarlılık Sıralamasına Göre Mart 2022’nin En İyi Metaverse Projeleri

Kripto para ve blok zincir konulu video içeriği üreten YouTube kanalı Paul Barron Network, Crypto Power Index verilerine dayanarak Ocak ayında piyasa değeri, duyarlılık ve büyüme baz alınarak sıralanan ilk 20 metaverse ve oyun projesini sıraladı.

Mevcut en iyi beş sentiment (duyarlılık) kripto varlığı The Sandbox (SAND), RMRK, UFO Gaming (UFO), Illuvium (ILV) ve Vulcan Forged (PYR) oldu.

İlk 10’da Yer Alan Kripto Varlıklar

Axie Infinity (AXS), hala bir numaralı pozisyonunu koruyor ancak yine de büyümesini yeterince sıkı bir şekilde yansıtamıyor. Böylece AXS ile fiyatta biraz daha yumuşak hareketler görebilirsiniz. Enjin Coin (ENJ) ise iki numaradaki yerini koruyor. Decentraland (MANA) ise %75.27 duyarlılık ve %73.92 güçlendirme ile biraz daha sıkı geliyor.

Dört numaralı altcoin The Sandbox (SAND) oldu. Bu proje büyümede biraz daha düşük kalıyor ancak SAND’den daha yüksektir. Ve sonra %75.01’de UFO Gaming (UFO). Yield Guild Game (YGG) burada genel olarak biraz daha sıkı görünüyor. Illuvium (ILV) %74.83 hissiyatla 7. sırada yer alıyor.

Adshares (ADS) ise sekizinci sırada %74,32 duygu ile yer alıyor ve Vulcan Forged (PYR) sırasıyla %74,26 ve %72,18 ile duyarlılık ve büyüme arasındaki büyük farkla dokuzuncu sırayı alıyor.

Ancak burada ilginç olan Render Token (RNDR). Duyguları ve büyümeleri ilk on içinde birbirine çok yaklaşıyor.

11-20. Sıralar

Metaverse endüstirisinde onbirinci sırada yer alan Immutable X (IMX). Ve sonra, büyümede aşırı performans gösteren oniki numaradaki Blocktopia (BLOK) oldukça ilgi çekici görünüyor. Bu yüzden bu altcoinlere bir göz atmaya başlamalıyız. Ethernet Chain (ERN), Zilliqa (ZIL) da ilk yirmiye giriyor.

Fantasma (SOUL), Atari (ATRI), Verasity (VRA) Seedify’a geliyor, bu yüzden bu ilk 20’de yer alıyorlar ve sırasıyla 15, 16, 17 numaralarını alıyorlar. Ve sonra Netvrk (NTVRK) ve RMRK geliyor ama RMRK çok düşük, bu yüzden 20 numarayı alıyor. Netvrk, duyarlılıkta %72.13 ve büyümede %71.98 ile tutunuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.