İşte Bu Haftanın En Çok Kazandıran 5 Meme Coin’i!

0

Shiba Inu’nun geçen ay yaşadığı astronomik fiyat artışından sonra piyasanın dikkati meme coin’lere çevrildi. Her gün düzinelerce piyasaya sürülen, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli meme coin’ler var. Bu yazıda, en düşükten en yükseğe 7 günlük fiyat artışına göre sıralanan ve en çok değer kazanan ilk 5 meme coin’i inceleyeceğiz.

Moonlana (MOLA) – 0.0018 dolar (+%34.71)

Moonlana, kendisini Solana tarafından desteklenen yeni nesil bir Memes platformu olarak tanımlıyor.

Moonlana, grafikler, logolar ve NFT’ler içeren kendi DEX’leri olan LanaDex’e sahiptir. LanaDex’te toplanan tüm işlem ücretleri, platformun yerel token’ı olan MOLA’yı geri satın almak ve yakmak için kullanılacaktır. Buna ek olarak, Moonlana, bir NFT koleksiyonu olan Lanabots’a sahiptir.

MOLA şu anda son yedi günde %34.71 ve son 24 saatte %14.95 artışla 0.0018 dolar’dan işlem görüyor. Moonlana’yı Raydium veya Bitrue üzerinden satın alabilirsiniz.

Loser Coin (LOWB) – 0.000086 dolar (+%33.49)

Loser Coin‘in sloganı “Bazen tekrar kaybetmek için kaybetmeniz gerekir.” Resmi web sitelerine göre Loser Coin, Çin’de iki yoksul kişi tarafından başlatıldı. Bu projenin en büyük satış noktalarından biri, ekibin sermaye eksikliği nedeniyle piyasayı manipüle etmeyeceğinin güvencesidir.

LOWB‘nin dolaşımdaki ve toplam arzı 60.2 milyar, maksimum arz ise 100 milyardır. LOWB şu anda 0.000086 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 5.2 milyon dolar. Loser Coin, PancakeSwap üzerinden satın alabileceğiniz bir BSC BEP-20 token’ıdır.

DogeGF (DOGEGF) – 0.000000003039 dolar (+%54.32)

DogeGF kendisini “karşılıklılığa dayalı nazik jestlerin token’ı” olarak tanımlıyor. Sloganları “Gelecek naziktir”. Resmi web sitesine göre, DogeGF’un arkasındaki hikaye şu şekilde:

“Binlerce yıl önce insanlar bir işlem biçimi olarak karşılıklılığa güveniyorlardı çünkü hükümet ya da ticaret yoktu. Karşılıklılık, nazik eylemleri ödüllendiren veya kaba olanları cezalandıran iki yönlü bir durumdur. DogeGF ile karşılıklılığa dayalı nazik jestler için dünyanın ilk token’ını oluşturuyoruz.”

DogeGF şu anda ekibi büyütmeye, topluluk etkinliklerine, token yakma işlemlerine, yeniden markalaşmaya ve daha fazlasına odaklanan yol haritasının 3. Aşamasındadır. DogeGF, 2022 yılının ilk çeyreğinde planlanan yol haritasının 4. Aşaması için staking vault’larını tanıtmayı ve platformun üzerine inşa etmeye devam etmeyi planlıyor.

DogeGF, yazı yazılırken 212.6 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip nispeten küçük bir kripto para birimidir. DogeGF şu anda son 24 saatte %3 ve son yedi günde %50’nin üzerinde artışla 0.000000003066 dolardan işlem görüyor. DogeGF bir ERC-20 token’ı olduğundan, onu satın almak için en iyi yer Uniswap olacaktır.

ClassicDoge (XDOGE) – 0.008779 dolar (+%55.46)

ClassicDoge, kendisini “ilk merkezi olmayan evcil hayvan topluluğu” olarak tanımlayan bir BEP-20 token’ıdır. Proje, evcil hayvan severlerden oluşan bir topluluğu yerel olarak birbirine bağlamaya odaklandığından, XDOGE evcil hayvana sahip olanlar için mükemmel bir tercihtir. Resmi web sitesine göre, XDOGE şunları yapmanızı sağlar:

“Evcil Hayvan NFT’lerini Paylaşın, Arkadaşlarla Tanışın, Evcil Hayvan Gruplarına Katılın ve Yerel Evcil Hayvan Akranlarını ve Hizmetlerini Bulun. Hatta Evcil Hayvanınızın Kayıtlarının Dijital PawPrint’ini oluşturun.”

ClassicDoge, benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluk arayan evcil hayvan sahipleri için mükemmel bir sosyal uygulamaya sahiptir. Uygulama, bir köpek parkındaki en yüksek puanlı köpekleri ve bölgenizdeki köpeğiniz için en yüksek puanlı hizmetleri keşfetmenizi sağlayacaktır.

Yazma sırasında, XDOGE son 24 saatte %10 düşüşle ancak son yedi günde %55’in üzerinde artışla 0.008666 dolar’dan işlem görüyor. XDOGE bir BEP-20 token’ı olduğundan, onu satın almak için en iyi yer PancakeSwap olacaktır.

WOOF (WOOF) – 0.00178 dolar (+61.10%)

Moonlana’ya benzer şekilde, WOOF, Solana blockchain’i üzerine inşa edilmiştir. WoofSwap adlı kendi DEX & NFT pazarına sahiptir. WOOF, Ekim ayı sonlarında piyasaya sürüldükten sonra 26 binden fazla sahibiyle en hızlı büyüyen topluluklardan biri olmuştur. WOOF ile ilgili bahsetmeye değer önemli bir özellik, token’ların %99’unun nasıl yakıldığıdır. Resmi web sitesine göre:

“WOOF, kendiliğinden topluluk oluşturma deneyiydi. İlk 1 Trilyon token arzı, kaydolan herkese dağıtıldı. Token’ların %99’u yanana kadar her gün arzın yarısı yakıldı. Kurucular, toplam dolaşımdaki arzın sadece %1-2’sine sahipler, yani biz gerçekten merkezi olmayan bir token’ız.”

Yazma sırasında, WOOF son 24 saatte %19 ve son yedi günde %61 artışla 0.001781 dolar’dan işlem görüyor. WOOF, Solana tabanlı bir token olduğundan, onu Raydium, Orca veya Bitrue üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca WoofSwap’ta da WOOF satın alabilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır ve şaka tokenleri (meme coin) ise daha çok riskli yatırım olup yatırımınızın tamamını kaybetmenize neden olabilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın