Mart 25, 2024

İşte Bitcoin Düşerken Getiri İçin Takip Edilebilir Altcoinler


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Deneyimli yatırımcılar, kripto para piyasası düşüşe geçtiğinde bu gibi durumların portföylerini çeşitlendirmeleri için mükemmel bir zaman olabileceğini bilirler. Bitcoin’in (BTC) yakın zamanda 66.000 dolar’a kadar düşmesiyle birlikte yatırımcılar şimdi getiriler sağlayabilecek altcoinlere yöneliyor.

KangaMoon (KANG): En İyi Altcoinlerden Biri

Sponsorlu içerik göndericisine göre, yeni bir şey getiren benzersiz bir kripto olmak isteyen geleceği belirsiz KangaMoon (KANG) projesi bulunuyor. Topluluk odaklı odağı ve yenilikçi özellikleri P2E oyunları pazarına hakim olabilir. KANG, KangaMoon’un yaklaşmakta olan P2E oyunu için oyun içi para birimi olarak hizmet veren, gerçek faydaya sahip bir meme coin olacak. Fakat geleceği belirsizdir, ekibine ve projesine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

KangaMoon ayrıca topluluğunu da vurgulamaktadır. Tüccarlar, topluluğunun aktif üyeleri haline gelerek bu altcoini resmi lansmanından önce ücretsiz olarak elde edebilirler. Örneğin, KangaMoon’un sosyal medya gönderilerini paylaşmak / beğenmek / yorum yapmak sizi büyük ölçüde ödüllendirecektir. Bu gerçek, en aktif meme topluluğunu elde etmesine yardımcı oldu.

KANG şu anda ön satışının 4. Aşamasındadır ve bu sırada bu altcoin indirimli olarak kullanılabilir. İlk fiyatı olan 0,005 dolar’dan %180’lik bir artışla yalnızca 0,014 dolar’a mal oluyor. KangaMoon şimdiden 2,5 milyon doların üzerinde para topladığı ve Mart ayı bitmeden 3 milyon dolara ulaşabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir başarısızda olabilir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Tüm bu gerçeklere ek olarak KangaMoon, Yahoo Finance’e göre 2028 yılına kadar 885 milyar dolara çıkması beklenen P2E NFT oyunları pazarıyla da ilişkili. Projenin geleceği başarılı olabilecek mi bilinmiyor.

XRP Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor

Sırada, son zamanlarda yükseliş dalgası yaşayan bir altcoin olan XRP (XRP) var. CoinMarketCap verilerine göre, XRP fiyatı son 30 günde %16’lık bir artışla 0,54 dolar’dan 0,63 dolar’a yükseldi. Bu dönemde piyasa değeri de 29,40 milyar dolardan 34,83 milyar dolara yükseldi.

Teknik analiz açısından bakıldığında, XRP kriptosu bu yükseliş eğilimini sürdürebilir. Örneğin, 24 teknik gösterge bu altcoin için alım sinyalleri gösteriyor. XRP ayrıca şu anda 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Tüm bu nedenlerden ötürü, kripto alanındaki uzmanlar XRP’nin 2024’ün 2. çeyreğinde 0,87 dolarlık bir değere ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Cardano Fiyat Analizi: Önümüzdeki Büyüme

Cardano (ADA), kayda değer kazançlar yaşadığı için izlenmesi gereken altcoinlerin bir başka üyesidir. Cardano fiyatı yalnızca geçtiğimiz ay 0,59 dolar’dan 0,64 dolar’a yükseldi. Bu süre zarfında, 21 milyar dolardan 22 milyar dolara yükselen piyasa değerinde de büyüme gördü.

Bu altcoin’in teknik analizi de yükseliş tablosu çiziyor. Özellikle, Cardano kripto işlemleri 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde. Ayrıca, şu anda Cardano için yeşil renkte 20 teknik gösterge var. Önde gelen piyasa analistleri Cardano fiyat tahminlerini yaparken bu faktörlere dikkat çekiyor. Bu nedenle, Cardano’nun 2024’ün 2. çeyreğinde 0,85 dolara ulaşmasını öngörüyorlar.

NEAR Protocol (NEAR) Yükseliş Momentumu Gösteriyor

Bir başka altcoin olan NEAR Protocol (NEAR) de listemizde yerini aldı. Geçtiğimiz 30 gün içinde NEAR Protocol büyük bir yükseliş yaşadı. Başka bir deyişle, fiyatı 3,24 dolar’dan 6,70 dolar’a yükselerek %100’lük bir artış gösterdi. NEAR Protocol piyasa değeri bu süre içinde 3,39 milyar dolardan 7 milyar dolara çıktı.

Şu anda 22 teknik gösterge satın alma bölgesinde olduğundan, bu altcoin için duyarlılık yükseliş eğilimindedir. Dahası, NEAR Protocol kriptosu 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Bu ivme devam etmeye hazır göründüğünden, çeşitli uzmanlar NEAR Protocol fiyat tahmininde bulundu. NEAR’ın 2024’ün 2. çeyreği bitmeden 8,26 dolar’a yükseleceğini tahmin ediyorlar.

Polygon (MATIC) Göz Atılması Gereken Bir Altcoin Olmaya Devam Ediyor

Son olarak, altcoin sahnesinde manşetlere çıkan Polygon (MATIC) var. CoinMarketCap verilerine göre, Polygon fiyatı geçtiğimiz ay 0,97  dolar’dan 1,01 dolar’a yükseldi. Ayrıca, piyasa değeri aynı dönemde 9,40 milyar dolardan 10,05 milyar dolara sıçradı.

Polygon için teknik analiz de yükseliş işaretleri gösteriyor. Örneğin, bu altcoin yeşil renkte 21 teknik göstergeye sahiptir. Polygon 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde işlem gördüğü için kripto uzmanları yükseliş eğilimini sürdürüyor. Polygon için 2024’ün 2. çeyreğinin sonundan önce 1,44 dolara potansiyel bir fiyat artışı öngörüyorlar.

Sonuç

Bitcoin’in fiyatındaki düşüş endişe verici olsa da, risk almaya istekli alıcılar için bir fırsatlar dünyasının kapılarını açıyor. Bugün piyasada çok sayıda altcoin mevcut olduğundan, sizin için iyi çalışan bir tane bulmanız kaçınılmazdır. XRP, Cardano, NEAR Protocol ve Polygon gibi projeler takip edilebilir. Ayrıca yeni proje KangaMoon ise geleceği nasıl olacak merak ediliyor.

Piyasa değeri yalnızca 14 milyon dolar olan geleceği belirsiz KANG, fiyatının yükselmesi için çok daha az yeni fona ihtiyaç duyacak.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?