İşte Altcoin’lerde Bugün Yaşanacak Gelişmeler

12 Ağustos 2022 günü birçok altcoin için önemli listeleme haberlerinin yanı sıra önemli etkinliklere de şahit olacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, İşte altcoin dünyasında yaşanacak önemli gelişmeler.

  • Taboo (TABOO), Mansion etkinliğini düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik 12-15 Ağustos tarihleri arasında devam edecek.
  • Biswap (BSW) ise topluluğuyla bir araya gelecek ve Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
  • Mobox (MBOX) ise MOMOverse V.1.2.7 sürümünün bugün kullanılabilir hale geleceğini duyurdu.
  • Bridge Oracle (BRG) ise ana ağını tanıtmaya hazırlanıyor. Ağ BNB Chain üzerinde çalışacak.
  • Protocon (PEN) ise BitMart tarafından listelenecek.
  • Good Games Guild (GGG) ise YouTube üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • Ergo (ERG), Ergo Zirvesi’nin bir parçası olarak soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
  • LocoMeta ise Azbit tarafından listelenecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.