İstanbul’da Kripto Para Alıp Satmak Çok Kolay!

İstanbul’da artık kağıt parayla kripto para almak çok kolay. Bir fiziksel mağaza zinciri olan Coinsfera, müşterilerine kağıt para ile 500’den fazla kripto paranın takasını mümkün kılıyor. İstanbul’da da mağazasını açan Coinsfera Türkiye’de bir ilke imza attı.

 

Coinsfera, fiziksel ortamda, kripto para alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir mağaza. Daha önce Ukrayna ve Dubai’de şubesi bulunan mağaza bir şubede İstanbul’a açtı.

Kripto paraların birer dijital para olması nedeniyle işlerlerde de dijital ortamlarda yapılıyor. Bu da biraz teknik bilgiyi gerektiriyor. Coinsfera ise bu işi ekmek almak ile aynı seviyeye indiriyor. Bu sayede herkes hızlı ve şeffaf bir şekilde kripto para alıp satabilir.

Şirket özellikle Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kişilerin ilgisinden memnun. Şirket ayrıca yüksek hacimli işlem yapan kişilerin kendilerini tercih ettiğini söylüyor.

Önde gelen kripto para borsası olan Binance’ın CEO’su Zhao, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile Binance Coin’in Coinsfera’da sergilendiğini duyurdu. Bununla beraber ise desteklerini duyurdu. ” BNP, Binance’ın ulaşamadığı yerlere gidiyor” dedi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.