İstanbul’da Değerli Bir Blockchain Etkinliği!

İstanbul Blockchain Woman Platformu, ING İnovasyon işbirliği ile ilk buluşmasını gerçekleştiriyor. Buluşmada Leyla Arsan,  Türkiye İnovasyon ortağı olduğu Plastic Twist projesini anlatacak.

Blockchain ekonomisi giderek büyüyor. Bir çok araştırmaya göre blockchain teknolojisinin getiri hacmi şu ankinden kat ve kat fazla olacak. İstanbul’da da bu konuya farklı açıdan bakan insanlar tarafından çok değerli bir buluşma gerçekleşecek. Kadınların, blockchain ekosistemindeki  varlığını desteklemek ve genişletmek amacıyla kurulan İstanbul Blockchain Woman Platformu, yarın Use-Cases etkinliklerinin ilk adımını gerçekleştirecek. ING İnovasyon Merkezi iş birliği ile gerçekleşecek ilk etkinlikte, TAGES CEO’su Leyla Arsan, Plastic Twist projesinden bahsedecek.

Plastic Twist

Plastik atıklarının oluşturduğu devasa zararlı etkiye dikkat çekmek ve önlemek amacıyla yapılmış, son derece özgün bir inovasyon projesi. Proje blockchain teknolojisi ile destekleniyor.  Kendi ekosisteminde token sunarak ve bu tokenler ile ödül/teşvik sistemi yaratarak çalışan proje, kendi pazarını oluşturarak mükemmel bir farkındalık yaratıyor.

Etkinlik 10 Ekim tarihinde gerçekleşecek. Kayıt yaptırarak etkinliğe katılabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için tıklayınız: https://bit.ly/2MoW7mp

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.