İstanbul’da Değerli Bir Blockchain Etkinliği!

0

İstanbul Blockchain Woman Platformu, ING İnovasyon işbirliği ile ilk buluşmasını gerçekleştiriyor. Buluşmada Leyla Arsan,  Türkiye İnovasyon ortağı olduğu Plastic Twist projesini anlatacak.

Blockchain ekonomisi giderek büyüyor. Bir çok araştırmaya göre blockchain teknolojisinin getiri hacmi şu ankinden kat ve kat fazla olacak. İstanbul’da da bu konuya farklı açıdan bakan insanlar tarafından çok değerli bir buluşma gerçekleşecek. Kadınların, blockchain ekosistemindeki  varlığını desteklemek ve genişletmek amacıyla kurulan İstanbul Blockchain Woman Platformu, yarın Use-Cases etkinliklerinin ilk adımını gerçekleştirecek. ING İnovasyon Merkezi iş birliği ile gerçekleşecek ilk etkinlikte, TAGES CEO’su Leyla Arsan, Plastic Twist projesinden bahsedecek.

Plastic Twist

Plastik atıklarının oluşturduğu devasa zararlı etkiye dikkat çekmek ve önlemek amacıyla yapılmış, son derece özgün bir inovasyon projesi. Proje blockchain teknolojisi ile destekleniyor.  Kendi ekosisteminde token sunarak ve bu tokenler ile ödül/teşvik sistemi yaratarak çalışan proje, kendi pazarını oluşturarak mükemmel bir farkındalık yaratıyor.

Etkinlik 10 Ekim tarihinde gerçekleşecek. Kayıt yaptırarak etkinliğe katılabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için tıklayınız: https://bit.ly/2MoW7mp

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın