IQONIQ, Türkiye Lansmanı Duyuruldu

Yepyeni bir taraftar ve hayran etkileşim platformu olan IQONIQ, Türkiye’de lansman planının, spor ve eğlence alanındaki Türk yıldızlarıyla ve onların hayran kitleleriyle birlikte benzersiz partnerlikler kurmak olduğunu duyurdu.

IQONIQ özellikle spor ve eğlence dünyasını hedefleyen bir taraftar ve hayran etkileşim platformudur. Tüm modern/gelişmiş özellikleri tek bir platformda birleştiren IQONIQ; taraftarlara ve hayran kitlelerine en sevdikleri yıldızlar ve organizasyonlarla daha kişisel, daha ödüllendirici, daha amaca yönelik deneyimler vaadeden benzersiz bir fan kulübü olmayı sunuyor.

IQONIQ kullanıcılarına yıldızların ve kulüplerin mevcut tüm sosyal medya ağlarındaki içeriklerini tek bir platformda sunmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra oyunlaştırma, sadakat programları, promosyon ürünler ve bilet imkanları gibi birçok özel deneyimi de beraberinde getiriyor. Mart ayında düzenlenen resmi lansmanından bu yana Euroleauge Basketball, Olympique de Marseille, AS Monaco ve Drone Şampiyonlar Ligi gibi yüksek profilde partnerlikler kuran IQONIQ, çok yakında daha fazla partnerlik anlaşmalarını açıklaması da beklenmektedir.

Türkiye, IQONIQ’in odak noktasında olmak için ideal bir platform sağlamaktadır. Euroleague Basketball ile özel global partnerliği sayesinde Türkiye’nin en iyi 5 spor kulübü olan Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko, Galatasaray Doğa Sigorta, Tofaş Bursa ve Daruşşafaka Tekfen’e sınırsız erişime sahip olan IQONIQ dünyanın en özel ve tutkulu taraftar kitlesine sahip olarak bilinen Türkiye’nin spor ve eğlence dünyasına erişimini genişletmeyi hedefliyor.

IQONIQ CEO’su Kazım Atilla  “Türkiye’deki partnerliklerimizi genişletmek IQONIQ’in yolculuğu için doğal bir adımdır. Türk taraftarları, takımlarına olan sadakatleri ve çılgın tutkuları ile ünlüdür. IQONIQ’in hepsi bir arada çözümü ile onlara hak ettikleri daha kişisel, daha ödüllendirici ve daha amaca yönelik taraftar/hayran deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Başlamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

IQONIQ platformunun Ağustos ayında kullanıcıları ile buluşması bekleniyor.

Sorumluluk reddi:
Bu metin bir basın bültenidir.
KoinFinans, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.