Ocak 15, 2020

Huobi Blockchain Türkiye Platin Üyesi Oldu

Finansal hizmetleri güçlendirmek ve küresel zenginliğin herkese ulaşılabilir olmasını sağlamak misyonuyla yola çıkan Huobi, dünya çapındaki kullanıcıları için güvenli, profesyonel, güvenilir ve yüksek kalite hizmetler sunuyor.

Huobi’den Türkiye Açılımı

Huobi yerelleşme çalışmaları kapsamında Türkiye’ye özel tasarlanan yerel kullanıcı deneyimini hayata geçirdi. Türkiye’de yerel bir ekip kuran Huobi, mobil uygulaması ve web sitesini Türkçe dil seçeneğiyle kullanıcılara sundu. Huobi son dönemde Türkiye’deki varlığını Alphan Göğüş’ü Türkiye Genel Müdürü pozisyonuna atayarak güçlendirdi.

Huobi BCTR platin üyeliği ile, birçok başarılı ve önde gelen markayla birlikte Türkiye’deki blockchain teknolojilerini güçlendirme çalışmalarında yer alacak. Huobi Türkiye’de blockchain gelişimini destekleyen ilk global kripto para alım-satım platformu olarak Türkiye pazarına olan bağlılığını bir kez daha göstermiş oldu.

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş BCTR Platin üyeliğiyle ilgili konuştu:

“Blockchain, şeffaf ve güvenli oluşumu ile “geleceğin teknolojisi” olarak tanımlanıyor ve aynı zamanda yeni iş modellerinin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Finans ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere, yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek için Blockchain teknolojilerine yatırımlar yapılıyor. Huobi Türkiye olarak değişimi desteklemenin önemine inanıyoruz ve BCTR’ye üye olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezi olmayan bir sistemde Türkiye’nin bölgesel liderliğini güvence altına almak için BCTR’nin vizyonunu destekliyoruz. ”

 Huobi, kişiselleştirilmiş ve başarılı bir kullanıcı deneyimi için Türkiye’deki yerelleşme çalışmalarını hızlandırarak güçlendirmeye devam edecek.

Huobi Group Hakkında:

Çok sayıda girişimden oluşan Huobi Group, lider bir global blok zinciri şirketidir.

2013’te kurulan şirketin alım satım platformu, dünya çapında en yüksek ciro yapan alım satım platformları arasında yer almaktadır. 130’dan fazla ülkede güvenli, güvenilir ve kullanıcı dostu kripto para alım satım hizmeti sunmaktadır.

www.huobi.com

Huobi Türkiye Hakkında:

Huobi Türkiye, kurumsal şirketlere ve bireysel kullanıcılara kapsamlı hizmet vermek amacıyla 2019’da kuruldu. Müşteri Hizmetleri, Satış, OTC Hizmetleri, Pazarlama ve Finans departmanlarının yönetimi için çeşitli ekipler oluşturuldu.

www.huobi.com/tr-tr

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.