Hindistan’ın Önemli Kripto Borsasına Operasyon Düzenlendi!

0
Hindistan'ın Önemli Kripto Borsasına Operasyon Düzenlendi!

Hindistan İcra Müdürlüğü’ne (ED) bağlı yetkililerin WazirX üzerindeki incelemesinden saatler sonra, Binance CEO’su CZ, WazirX ile olan ilişkisine yanıt verdi.

Yetkililer WazirX’in tesislerine düzenledikleri baskından sonra, kara para aklama iddiaları üzerine borsanın banka varlıklarını dondurduğunu açıkladı. ED yetkilileri, WazirX’i anında kredi uygulaması şirketlerine kripto para birimi alımları yoluyla hileli işlemlerde yardımcı olmakla suçladı.

CZ, Binance’in WazirX Alımına Açıklık Getirdi

Binance CEO’su CZ, Binance’in 2019’da WazirX’i satın aldığına ilişkin haberlere yanıt verdi. CZ, satın alma girişimlerinin yapıldığını ancak anlaşmanın hiçbir zaman gerçekleşmediğini belirtti. Binance, bugün paylaştığı bir tweette WazirX’in ana şirketinde herhangi bir hisseye sahip olmadığını da açıkladı.

“21 Kasım 2019’da Binance, WazirX’i bünyesine kattığına ilişkin bir blog yazısı yayınlamıştı. Ancak başlayan bu işlem hiçbir zaman tamamlanmadı. Binance, söz konusu borsayı işleten varlık olan Zanmai Labs’ın hiçbir zaman hissesine sahip olmadı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, teknoloji çözümü olarak yalnızca cüzdan hizmetleri sağlıyor. Ağ ücretlerinden tasarruf etmek için zincir dışı tx kullanarak entegrasyonumuz da bulunmakta. WazirX, kullanıcı kaydı, KYC, alım satım ve para çekme işlemlerini başlatma dahil olmak üzere değişiminin diğer tüm yönlerinden sorumlu konumda.

Yaşanan tüm gelişmeleri endişeyle takip ediyor ve yetkililerle işbirliği içerisinde kalmaya devam ediyoruz. – Binance”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın