Mart 3, 2024

Hedera (HBAR), Cosmos (ATOM) ve Tether (USDT) Balinaları Yeni Yayın Projesi DeeStream (DST)’i Araştırıyor!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Dinamik dünyada birçok yatırımcı ve meraklının dikkatini çeken son gelişmeler var. Yerel tokenlerin Hedera (HBAR) Blockchain Ağı’na geçişinden, VRJAM’in Cosmos (ATOM) ile doğru ivmeyi göstermesine ve Tether (USDT)’in merkeziyetsiz finansta ön saflara çıkmasına kadar. Kripto para alanında şu ankinden daha iyi bir zaman olamazdı.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, DeeStream (DST) bir etki yaratarak içerik üreticileri ve yatırımcılar için harika fırsatlar vadeden büyük bir etkileyici olarak sahneye çıktı. Bu değişikliklerin nasıl geliştiğine bir göz atın. Fakat geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Hedera (HBAR) – VRJAM Web3 Geçişi

Dalış teknolojisinin öncüsü VRJAM, yerel tokenleri VRJAM BLUE ve Web3 ekonomisi için Hedera (HBAR) Blockchain Ağı’nı tercih etti. Web3 tarafından desteklenen çözümler sunma konusunda güçlü bir geçmişe sahip olan VRJAM, son zamanlarda önde gelen Web3 VC’lerinden ve yatırımcılardan 2 milyon dolarlık yatırım aldı.

Ayrıca, HBAR Vakfı tarafından sağlanan bir hibe ile Hedera (HBAR) yönetim ekibinden güçlü destek aldı. Ortaklıklar, ürün geliştirme, ticari strateji ve kripto ekonomi ortaklıkları alanlarında işbirliğini kapsıyor.

Cosmos (ATOM) – Fiyat Tahminleri ile Pozitif İvme

Cosmos (ATOM), üç gün üst üste yükselişte olan en iyi performans gösterenler arasındaydı. Coin, önemli bir direnç alanı olan 11.00 doların üzerine çıktı ve bu, artan işlem hacmiyle birlikte pozitif bir teknik işaret olarak kabul ediliyor. Fiyat tahminine göre, Cosmos (ATOM) 5 Mart 2024 tarihine kadar %12.13’lük bir artışla 13.15 dolara ulaşmalı, bu da coinin önümüzdeki beş günde fiyatının artma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Son eğilimler, orta vadeli boğa trendine katkıda bulunan son 30 gün içinde %21.42’lik bir kazanç ortaya koyuyor.

Son 1 yıllık değişim %8.76’lık bir düşüşle sonuçlansa da, Cosmos (ATOM) oynaklık açısından kötü performans sergileme geçmişine rağmen dirençli bir fiyatı korumuştur. Geçen aydan itibaren 19 gün boyunca pozitif performans sergiledi. Ezici bir şekilde boğa hissiyatı hakim, göstergelerin %87’si pozitif bir tahmin için bir olasılık gösteriyor.

Tether (USDT) – DeFi Sabit Parası

Tether (USDT), piyasa değeri açısından en büyük sabit paralardan biri ve DeFi uygulamalarında çok yaygın bir seçenek. 1:1 ABD doları ile sabitlenmiş olan Tether (USDT), Ethereum ve Tron gibi çoklu zincirlerde mevcut ve merkeziyetsiz borsalarda ve likidite havuzlarında likidite sağlamanın en önemlisi için stabilite ve yüksek likidite seviyesi ile ön plana çıkıyor. Buradan, DeFi ekosistemi içinde verim farming’i, staking, teminatlandırma, sabit para takasları ve sentetik varlıklara kadar rolü genişliyor.

Ancak, merkeziyetçi doğası ve maruz kaldığı düzenleyici incelemeler, Tether (USDT)’e bağlı DeFi platformları için potansiyel riskleri işaret eden diğer zorluklar var.

DeeStream (DST) – Yayın Platformu

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST), ön satış başlatmasının ardından yatırımcılar ve optimizm ile ivme kazanıyor. Küresel içerik oluşturma, paylaşım ve yayın platformu olarak DeeStream (DST), içerik üreticilerine çoklu kanallar aracılığıyla gelir fırsatları sunacağı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Daha az ücret ve daha hızlı işlem ile DeeStream (DST), her zaman gelişen canlı yayın alanında faaliyet göstermek üzere inşa edildi. DeeStream (DST) ön satışı, yatırımcılara tokenlerini token başına 0.04 dolar fiyatla sunuyor, maksimum arz 300 milyon olarak belirlendi. Fakat proje yeni ve geleceği belirsizdir.

Önemli olarak, takım tokenleri, satışları en aza indirmek ve istikrarı sağlamak amacıyla 1.000 gün süreyle kilitlenmiş durumda olduğu iddia ediliyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?