Hamster Coin Nedir? HAM Coin Ne İşe Yarar?

Dogecoin’e olan yakınlığıyla bilinen Elon Musk tarafından gündeme getirilen diğer bir coin de Hamster Coin oldu. 18 Ekim’de Elon Musk’ın Twitter hesabında yaptığı paylaşımdan sonra gündeme sıklıkla gelen Hamster Coin nedir?

Hamster Coin; Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan merkeziyetsiz bir kripto para projesidir. Eylül 2021 yılından beri işlem gören altcoin, “finansal özgürlük” ve “piyasalardaki olumsuz koşullardan etkinlenmemek” temalarıyla tanıtılmıştır. BSC ağında yer almasıyla daha güvenli ve daha güçlü olduğunu iddia eden HAM coin’in detaylarıyla devam edebiliriz.

Hamster Coin Nedir? HAM Nasıl Çalışır?

Hamster Coin’in (Hamster Token) amacı, Hamster Token’ı tüm değişim platformlarında görme vizyonuyla küresel olarak kullanılabilen bir token olmaktır. Hamster Token ilk olarak CoinGecko & CoinMarketCap’te başarıyla listelendi. Hamster Coin Ekibi, bu işbirliklerini geliştirmek için çeşitli çalışmalar sürdürüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, arzın %50’sinin belirli periyotlarında kilidi açılan Hamster Coin’ler Jack (Twitter CEO’su) için yakılacaktır. Pancakeswap satışlarının %50’sinin ana sahibi bulunmamaktadır. Tüm kararlar yalnızca Hamster topluluğunun yararına/lehine alınmıştır Hamster Coin toplum için faydalı olmak için çabalar ve toplum için sonsuza kadar faydalı olmak için çok çalışır.

BSC ağında yer alması nedeniyle daha güçlü ve daha güvenli olduğunu iddia eden meme coin, görece daha yeni bir proje olması nedeniyle daha yüksek kâr oranı sunduğunu da iddia etmektedir. Öte yandan yeni olması büyük bir riski de beraberinde getirebilir ve fiyatın belirli aralığı gerçekleştirene kadar dalgalanması muhtemeldir. Benzer şekilde çeşitli iddialara rağmen projenin çok sağlam bir temeli olduğunu söylemek hatalı olacaktır.

HAM coin’in toplam arzı 10,000,000,000,000,000 olarak belirlendi ve bunun %24’ü dolaşımdadır. Toplam piyasa değerine göre 973. sırada yer alan varlık, toplamda 3,994,666 dolar değere sahiptir.

Hamster Coin Nasıl Satın Alınır?

Hamster Coin satın almak için MEXC, ProBit Global, PancakeSwap, LATOKEN gibi borsaları kullanabilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.