Haftanın En Çok Değer Kazanan Kripto Paraları

Bu Hafta Sonu Bitcoin İle Birlikte Yükselen 5 Altcoin

Şu anda Bitcoin beklenildiği gibi yukarı yönlü ivmesini bir kez daha buldu ve gözler hangi pazarların büyük kazançlar elde edeceğini belirlemek için altcoinlerin üzerinde. Şimdiye kadar, bazı pazarlar şu anda muazzam bir çılgınlığa girse de, işlerin nasıl gelişeceği merak konusu. Aşağıdaki kripto paraların tümü, bu yükseliş trendinin bozulmadan kalabileceğini varsayarsak, bu konuda muazzam bir potansiyel göstermekte.

BITCOIN SV YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz birkaç hafta, dünya Bitcoin SV’nin geçersiz bir projeden uzak olduğunu gördü. En azından piyasa değeri söz konusu olduğunda, işler umut verici görünüyor. Bugün için %8,89’luk bir artışla, bu altcoin kendisi ve Tether arasında bir mesafe yaratmayı başardı. Oldukça açık nedenlerden ve istatiklerden ötürü göz önünde bulundurulması gerekiyor.

BITCOIN CASH

Bitcoin Cash ayrıca son 24 saatte %10’un biraz altında kazanmayı başardı, ancak değerinin önümüzdeki saatler ve günlerde 500 dolar’a ulaşması biraz zor olabilir.

TRON BİR KEZ DAHA ÖNDE

Mevcut Bitcoin momentumunun ilk 10 dışındaki pazarları nasıl etkilediğini görmek oldukça ilginç. Tron, inanılmaz derecede popüler olmasına rağmen sıralamada 12. sırada yer aldı, ancak bugün %9.81’lik bir artış hala iyileştirme için bir yer olduğunu gösteriyor. İlk 10’a tekrar girmek için çok fazla çaba sarf etmeyecektir.

ONTOLOGY YENİDEN 1.5 DOLAR

Çoğu insan pazardaki ilk 15 dışında bir şeyi görmezden gelme eğilimindeyken, Ontology şu ana kadar oldukça iyi bir yıl geçirdi. Fiyatta %11.92’lik bir artış gerçekleştiğinden, bugün de biraz değer kazandı. Bu aynı zamanda ONT başına değeri yine 1,57 doların üzerine çıkarır; bu da çoğu sahibinin ve spekülatörün kesinlikle takdir edeceği bir şeydir. Bu büyümeyi sürdürebilecek mi önümüzdeki günlerde göreceğiz.

NEO, EN ÇOK KAZANAN

Şaşırtıcı bir şekilde, şu anda NEO’nun ilk 25’in en büyük kazananı olduğu anlaşılıyor. Bu büyük bir sürpriz olarak geliyor, çünkü hiç kimse sadece 24 saat içinde %22,45 artış beklemiyordu. Bu tür dik kazanımlar, NEO’nun gelecek saatlerde ve günlerde oldukça dik bir geri çekilme göreceğini gösterebilir, ancak bu konuda gerçek bir sonuç çıkarmak için henüz çok erken.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.