Grayscale, Yaklaşık 35 Milyon XLM Satın Aldı!

Son 30 gün içinde, Grayscale Investments hedge fonu 35.855.625 XLM satın aldı. Dünyanın en büyük dijital varlık yönetim şirketi ayrıca geçen ay 243.519 ETH, 174.939 LTC ve diğer bazı altcoin’leri satın aldı.

Stellar XLM Türkiye isimli Twitter hesabı, Bybt analiz platformundaki Grayscale sayfasına ait bir bağlantı paylaştı. Söz konusu bağlantı, geçtiğimiz ay içinde en büyük kripto hedge fonunun Stellar Trust’a 35.855.625 XLM eklediğini gösteriyor. Bunun güncel değeri ise yaklaşık 15.283.080 dolar. Grayscale, geçtiğimiz 24 saat içinde de 6.568.516 XLM satın aldı.

Bunun dışında şirket 381.661.016 dolar değerinde Ethereum (243.519 ETH), 352.211.536 dolar değerinde Bitcoin (7.169 BTC) ve 31.969.945 dolar değerinde Litecoin (174.939 LTC) satın aldı. Grayscale ayrıca daha fazla BCH, ZEC ve ZEN satın aldı.

Bunların yanında Grayscale tarafından geçen ay satın alınan LTC coin’lerinin sayısı, Ocak ayında çıkarılan tüm Litecoin’in yüzde 80’ini temsil ediyor. Geçen ay madenciler toplam 201.600 LTC oluşturdu. Grayscale’in son Twitter paylaşımına göre, şirketin yönetimi altındaki toplam kripto varlık miktarı 1 Mart itibarıyla 36.9 milyar dolar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.