Grayscale, Tuttuğu XRP ve XLM’lerin Büyük Bölümünü Sattı!

Dijital varlık yöneticisi Grayscale Investments’ın XRP ve XLM varlıklarının önemli bir bölümünü terk ettiği bildirildi.

Kripto para vadeli işlem platformu olan Bybt’tan gelen verilere göre, Grayscale’in XRP varlıkları 29 Aralık’ta 9,18 milyondan fazla düşüş gösterdi.

Bununla birlikte şirketin toplam pozisyonu 26.45 milyon XRP‘ye yani 5.77 milyon dolar değerine çıktı. Aynı gün Grayscale, 9.74 milyon Stellar Lumens veya XLM’yi tasfiye ederek toplam varlığını 9.19 milyon XLM’ye veya bugünün fiyatlarıyla 1.27 milyon dolara çıkardı.

Grayscale’in yönetim altındaki varlıkları şu anda 19.26 milyar dolar seviyesine çıkmış durumda ve Bitcoin toplamın %87’sini oluşturuyor.

Şirketin son fiyat düşüşlerinin ardından XRP ve XLM için yaptığı hamleler geçici bir yeniden tahsis stratejisi olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.