Grayscale, Son 24 saatte Hangi Altcoin’leri Satın Aldı?

Büyük kripto para birimi fonu Grayscale, büyük miktarda MANA ve daha küçük miktarlarda LPT, LINK ve FIL altcoinlerini satın alarak kripto varlıklarını genişletti.

Barry Silbert’in Digital Currency Group’unun (DCG) yan kuruluşu Grayscale Investments, son verilere göre tröstlerine MANA, LPT, LINK ve FIL coin ekledi.

Grayscale, Tröstleri İçin Altcoin Satın Alıyor

Büyük kripto para fonu Grayscale, yakın zamanda piyasaya sürdüğü kripto tröstlerine  eklemek için daha fazla altcoin (MANA, LPT, FIL ve LINK) satın aldı.

Analiz platformu Bybt’tan alınan verilere göre satın alımlar son yirmi dört saat içinde yapıldı.

Satın aldığı kriptolar arasındaki en büyük miktarda alınan varlık; Decentraland (MANA) olup, işlem 16.710 token olarak gerçekleşmiştir.

516 token olarak alımı yapılan Chainlink (LINK) de, bu haftanın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi ve 50 dolar seviyesini aştı.

Web sitesindeki tablo, Grayscale’in geçen hafta ve genel olarak son otuz gün içinde bu kripto para birimlerinden, diğerlerinden daha fazla satın aldığını gösteriyor.

Grayscale’in yönetimi altındaki toplam kripto varlık miktarı, Bybt’a göre şu anda 51.41 milyar dolar değerinde.

Digital Currency Group, GBTC Satın Almaya Devam Ediyor

Barry Silbert tarafından yönetilen, Grayscale’in ana şirketi olan DCG, Grayscale’in GBTC hisselerini yeniden satın alma planını izlemeye devam ediyor.

Son rapora göre DCG, 250 milyon dolarlık geri alım programının bir parçası olarak Mart ayında 1.695.217 hisse satın aldı.

Bununla birlikte, Bitcoin Tröst’ün GBTC’si indirimli olarak işlem görmeye devam ediyor. Yazım anında yüzde -12.62’ye eşittir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.