Grayscale, Son 24 saatte Hangi Altcoin’leri Satın Aldı?

0

Büyük kripto para birimi fonu Grayscale, büyük miktarda MANA ve daha küçük miktarlarda LPT, LINK ve FIL altcoinlerini satın alarak kripto varlıklarını genişletti.

Barry Silbert’in Digital Currency Group’unun (DCG) yan kuruluşu Grayscale Investments, son verilere göre tröstlerine MANA, LPT, LINK ve FIL coin ekledi.

Grayscale, Tröstleri İçin Altcoin Satın Alıyor

Büyük kripto para fonu Grayscale, yakın zamanda piyasaya sürdüğü kripto tröstlerine  eklemek için daha fazla altcoin (MANA, LPT, FIL ve LINK) satın aldı.

Analiz platformu Bybt’tan alınan verilere göre satın alımlar son yirmi dört saat içinde yapıldı.

Satın aldığı kriptolar arasındaki en büyük miktarda alınan varlık; Decentraland (MANA) olup, işlem 16.710 token olarak gerçekleşmiştir.

516 token olarak alımı yapılan Chainlink (LINK) de, bu haftanın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi ve 50 dolar seviyesini aştı.

Web sitesindeki tablo, Grayscale’in geçen hafta ve genel olarak son otuz gün içinde bu kripto para birimlerinden, diğerlerinden daha fazla satın aldığını gösteriyor.

Grayscale’in yönetimi altındaki toplam kripto varlık miktarı, Bybt’a göre şu anda 51.41 milyar dolar değerinde.

Digital Currency Group, GBTC Satın Almaya Devam Ediyor

Barry Silbert tarafından yönetilen, Grayscale’in ana şirketi olan DCG, Grayscale’in GBTC hisselerini yeniden satın alma planını izlemeye devam ediyor.

Son rapora göre DCG, 250 milyon dolarlık geri alım programının bir parçası olarak Mart ayında 1.695.217 hisse satın aldı.

Bununla birlikte, Bitcoin Tröst’ün GBTC’si indirimli olarak işlem görmeye devam ediyor. Yazım anında yüzde -12.62’ye eşittir.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın