Grayscale Geçtiğimiz 24 Saatte 1 Milyar Dolar Değerinde Kripto Para Satın Aldı!

Grayscale Investments fonu, sadece yirmi dört saat içinde şaşırtıcı miktarda kripto para birimi satın aldı: 0.9 milyar dolar değerinde dijital varlık. 21 Nisan itibarıyla şirket 45.8 milyar dolar değerinde Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine sahip.

Analitik hizmeti Bybt’den gelen veriler, Grayscale’in zaten devasa miktarda sahip olduğu kripto paralara ekle yapmak için daha fazla altcoin satın aldığını gösteriyor. Firma 22 Nisan itibarıyla şirket 519 ZEN, 967 LPT ve 29.990 LINK satın aldı. Ayrıca, geçtiğimiz yedi gün içinde Grayscale 71.035 XLM, 2.965 ZEN ve ayrıca yakın zamanda başlatılan beş trust için şu altcoin’leri satın aldı:

  • MANA: +278.206
  • LPT: +20.145
  • FIL: +3.525
  • LINK: +42.506
  • BAT: +259.424

Bunların yanında Bitcoin Trust, Ethereum Trust ve ETC Trust prim oranları negatif kalırken (GBTC için – %13.88, ETHE için – %0.29 ve ETCG için – %13.5), LTC ve BTC ürünlerinin işlem gördüğü prim oranları büyük bir artış gösterdi. Litecoin Trust hisseleri (LTCN) yüzde 859.42’lik bir prim oranıyla işlem görüyor (hisse başına 235.25 dolar ve 24.52 dolar NAV) ve Bitcoin Cash Trust hisseleri (BCHG) yüzde 238.69 prim oranıyla el değiştiriyor (hisse başına 29.94 dolar ve 8.84 dolar NAV).

Son derece yüksek Grayscale primleri, aşırı satın alınan ürünleri gösterir ve yatırımcıların karlarını kilitlemeye başladığının bir sinyalidir.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.