Grayscale, Bu 5 Altcoin İçin Trust Hizmeti Başlattı!

Dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisi Grayscale Investments, bugün beş yeni dijital para yatırım fonunun lansmanını duyurarak toplam yatırım ürünü sayısını 14’e çıkardı.

Grayscale Investments, Chainlink (LINK), Filecoin (FIL), Livepeer (LPT), Basic Attention Token (BAT) ve Decentraland (MANA) coin’lerine dayalı beş yeni kripto para trust’ı başlattığını duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Duydunuz mu? Beş yeni dijital para yatırım ortaklığı kurduk: Grayscale Basic Attention Token Trust , Grayscale Chainlink Trust, Grayscale Decentraland Trust, Grayscale Filecoin Trust, Grayscale Livepeer Trust”

Grayscale, bu kripto paraları yatırım varlıkları olarak seçmek için yatırımcı talebini ve temeldeki blockchain’in ne kadar güvenilir ve umut verici olduğunu inceledi. Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Yatırımcı talebi hiç bu kadar yüksek olmamıştı ve her gün kesinlikle iyi niyetli bir varlık sınıfına yeni girişler görüyoruz. Grayscale, yatırımcıların dijital para birimlerinin sunabileceği fırsatlara erişmeleri için yeni yollar yaratmada uzun zamandır lider olmuştur ve bu duyuru bu geleneği sürdürmektedir. Bu sektörü ileriye taşımak için küresel yatırımcı tabanımız, büyüyen ekibimiz ve düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” 

Grayscale’ın önümüzdeki günlerde ürün yelpazesini genişletmeye devam edip etmeyeceği merak konusu.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.